
Консервілерге арналған ашқыш CanCan CC.PEKA03
- Бар
- Коды:165899
1 722 589 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Консервілерге арналған ашқыш CanCan CC.PEKA03 қоғамдық тамақтандыру орындарында қолданылады. Модель шыңдалған бұрандалы тісті беріліспен, өнімді жоғары және төмен оңай жылжытуға арналған арнайы тұтқамен және құлыптау құрылғысымен жабдықталған. Жүзі мен тұтқасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ыдыстың биіктігі:
- Дөңгелек: 120-дан 345 мм-ге дейін
- Шаршы: 130-дан 350 мм-ге дейін
- Өнімділік: 3-тен 8 дана/мин дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CC.PEKA03 ЭЛЕКТРЛІК CC.EKA03 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 1 722 589 ₸






