
Консервілерге арналған ашқыш CanCan 0302.C
- Бар
- Коды:122412
136 607 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 0302 қолмен консервілеуге арналған ашқыш.C қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында қолданылады. Модельде шыңдалған бұрандалы беріліс, өткір жиектер мен металл жоңқаларын кетіретін пышақ, реттелетін консерві биіктігінің жұмыс диапазоны және құлыптау білігі бар. Профиль мен қалақ алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 40-тан 60 банкаға дейін
- Құмыраның биіктігі: 55 см-ге дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Түрлері | механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 136 607 ₸






