
Қос қазандық KAYMAN ПЭ1-1
- Бар
- Коды:258000
1 439 398 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПЭ1-1 қос қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында буға пісірілген тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель қуатты бу генераторымен, бу шығару функциясы бар тегіс ашылатын есікпен және тұғырмен жабдықталған. Жабдық тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 650х550х15 мм перфорацияланған пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Сигналы бар таймер 120 минутқа дейін
- Сенімді конструкция
- Тазалау мен күтімнің қарапайымдылығы
Қосымша сипаттамалар:
- Камералар саны: 1
- Деңгейлер саны: 5
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 90 мм
- Пісірме табақтардың өлшемі:
- ГН 2/1 (650х530 мм)
- ГН 1/1 (530х325 мм)
- Пісірме табақтардың максималды сыйымдылығы:
- 10х GN 1/1
- 5х GN 2/1
- Бір жүктемедегі өнімділік (манталар):
- Деңгей: 42
- Камера: 210
- Камера ішіндегі максималды температура: 102 °С
- Су құбыры желісінің қысымы: 0,6 мПа артық емес
- Судың максималды шығыны: 1 л/сағ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Биіктігі | 1470 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Қуат | 6 кВТ |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 1 439 398 ₸


