
Қос қазандық Grill Master Ф2П2Э
- Бар
- Коды:77655
1 953 112 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2П2Э қос қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды бумен пісіру үшін қолданылады. Модель есіктерді 2 кезеңде қауіпсіз ашатын 2 камерамен, дыбыстық дабылы бар таймермен және гастроэзофагеальды түтіктер мен пісіру парақтарына арналған 10 деңгеймен жабдықталған (әр камерада 5). Жабдық және бу генераторы (қазандық) тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған жиналмалы тұғыр және өлшемі 650х550х20 мм перфорациясы бар 2 науа кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 20х GN 1/1 / 10х GN 2/1
- Камерадағы температура: 102 °C
- Судың максималды шығыны: 2 л/сағ
- Су құбыры желісінің қысымы: 0,6 мПа артық емес
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 90 мм
- 1 камераның ішкі өлшемдері: 550х700х490 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1010х1010х1930 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 10835722131 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі | 1730 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Қуат | 12 кВТ |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 1 953 112 ₸



