
Қос қазандық Grill Master Ф2П1Э
- Бар
- Коды:108007
1 442 729 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2П1Э қос қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында буға пісірілген тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель 2 кезеңде есікті қауіпсіз ашатын камерамен, дыбыстық дабылы бар таймермен және гастроэзофагеальды түтіктер мен пісіру парақтарына арналған 5 деңгеймен жабдықталған. Корпус және бу генераторы (бойлер) тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған жиналмалы тұғыр және өлшемі 650х550х20 мм перфорациясы бар 1 науа кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- 1 жүктемедегі өнімділік: 210 дана.
- Сыйымдылығы: 10х GN 1/1 / 5х GN 2/1
- Камерадағы температура: 102 °C
- Судың максималды шығыны: 1 л/сағ
- Су құбыры желісінің қысымы: 0,6 мПа артық емес
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 90 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 550х700х490 мм
- Қаптамадағы габариттері: 960х960х1720 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22132 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Биіктігі | 1470 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Қуат | 6 кВТ |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 1 442 729 ₸


