
Дим Самға арналған бумен пісіргіш Hurakan HKN-DS2
- Бар
- Коды:84814
337 350 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DS2 қос қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тұшпараның қытайлық нұсқасын дайындауға арналған. Бамбук себеттерінде бумен пісіргенде, дайын тұшпара ағаштың қосымша дәмін алады. Модель су құбырына қосылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Тэндер саны: 3
- Себеттер саны: 5
- Себеттердің диаметрі: 47 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.5 кг |
| Биіктігі | 765-тен 1585 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Себеттер саны | 5 |
| Қуат | 9 кВТ |
| Мақсаты | дим-самдар үшін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 655 мм |
- Бағасы: 337 350 ₸








