
Дим Самға арналған бумен пісіргіш Hurakan HKN-DS3
- Бар
- Коды:181893
324 695 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DS3 қос қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қытайлық "Дим Сам" тағамдарын, сондай-ақ манта сәулелерін, пансаларды, көкөністер мен етті бумен пісіру үшін қолданылады. Себеттер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 5 себет пен қақпақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттердің диаметрі: 570 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26 келі |
| Биіктігі | 1445 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Себеттер саны | 5 |
| Қуат | 12 кВТ |
| Мақсаты | дим-самдар үшін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 710 мм |
- Бағасы: 324 695 ₸


