
ATESY Пароконвектоматы РУБИКОН АӨК-10-1.1-03-2
- Бар
- Коды:277666
3 011 808 ₸
- +7 (702) 313-84-55
ATESY РУБИКОН АӨК- 10-1.1-03-2 3-ші буындағы комбайн комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бумен және құрғақ жылыту арқылы кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель жұмыс параметрлерін оңай орнатуға мүмкіндік беретін айналмалы тұтқалар мен түймелер жиынтығымен жабдықталған. Корпус пен камера толығымен тот баспайтын болаттан жасалған, камераның есігі қос шыңдалған ыстыққа төзімді әйнекпен жабдықталған.
Комбайн комбайны ЗВП-С сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады-10-1.1-03
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Жұмыс режимдері:
- Қызба (30-дан 270 °C-қа дейін)
- Бу (100 °C)
- Жылу + Бу (30-дан 270 °C-қа дейін)
- Жұмыс камерасының жылдам салқындату режимі
- Қолмен жуу режимі
Ерекшеліктері:
- Құрылғының алдыңғы панеліндегі камера ішіндегі ағымдағы және орнатылған температураның көрсеткіші
- Температураны электронды бақылау жұмыс камерасындағы температураны келесіден бастап ұстап тұруға мүмкіндік береді
градусқа дейінгі дәлдікпен - Конвекция мен будың қосындысының арқасында әртүрлі тағамдарды бір уақытта пісіруге болады - дәм мен иіс араласпайды
- Мәжбүрлі конвекция камера ішінде жоғары жылдамдықты желдеткіштердің болуымен қамтамасыз етіледі
- Жылыту желдеткіштердің айналасына орнатылған қыздыру элементтерінің көмегімен жүзеге асырылады
- Желдеткіштердің реверсі
- Басқару панелінде орналасқан желдеткіш жылдамдығын төмендету түймесі, камераға буды мәжбүрлеу түймесі және камераны салқындатуды мәжбүрлеу түймесі
- Мәжбүрлі булау түймесі пісірілген өнімдерді дайындау мүмкіндіктерін кеңейтеді
- Камерада буланудың 10 деңгейі 0-ден 100%-ға дейін ылғалдылыққа қол жеткізуге мүмкіндік береді
- Камераның мәжбүрлі салқындату режимі өнімділікті арттырады
- Су құбыры мен кәрізге қосылу
- Пісіру уақытын реттеуге мүмкіндік беретін таймер белгіленген уақыттан кейін құрылғының жұмысын автоматты түрде өшіреді, "шексіз жұмыс" күйіне ие
- Ішкі камера толығымен герметикалық
- Камера GN 1/1 гастро-ыдыстарын орнатуға арналған, пісіру парақтарын орнату үшін камераның ішіндегі бағыттағыштарды қайта реттеу қажет
- Гидроқақпа жиынтықта
- Сұйықтық қалдықтарын ағызу үшін камераның төменгі жағындағы су төгетін тесік
- Есік корпусына орнатылған жарықдиодты шам пісіру процесін визуалды бақылауды жақсартады
- "Еркін қолдар" қағидаты бойынша жасалған есік құлпы бір жақты механизмге ие және есікті бір қозғалыспен жабуға және ашуға мүмкіндік береді
- Ішкі әйнек оңай ашылады, бұл шыныларды екі жағынан тазалау мүмкіндігін қамтамасыз етеді
- Биіктігі бойынша реттелетін тірек аяқтары беттің ықтимал бұзылуларының орнын толтыруға мүмкіндік береді
- Қаптама түрі - стрейч-пленкадағы ағаш паллет
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейге макс. жүктеме: 5 кг
- Таймерді орнату диапазоны: 10 минуттан 120 минутқа дейін. немесе үздіксіз
- Макс. су шығыны: 4 л/сағ
- Су құбыры желісіндегі судың қысымы: 200-ден 600 кПА-ға дейін
- Ток жиілігі: 50 Гц
- Қаптамадағы габариттері: 1005х958х1330 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Желдеткіш шатыр ЗВП-С-10.1.1-03
- Тіреу ПДТ-Л-800.800.530-02
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | РУБИКОН АӨК-10-1.1-03-2 ИНЖЕКТОРЛЫҚ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 126 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 155 келі |
| Биіктігі | 1175 мм |
| Тереңдігі | 827-ден 890 мм-ге дейін |
| Қуат | 18.7 кВТ |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Қол душысуға қосылутемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | әмбебап (GN 1/1, 600x400) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 3 011 808 ₸




