
ATESY Пароконвектоматы РУБИКОН АӨК-20-1.1-03-1
- Бар
- Коды:194690
5 151 691 ₸
- +7 (702) 313-84-55
ATESY Пароконвектоматы РУБИКОН АӨК-20-1.1-03-1 3- үшінші буын қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында буға пісірілген және құрғақ қыздырылған тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель жұмыс параметрлерін оңай орнатуға мүмкіндік беретін айналмалы тұтқалар мен түймелер жиынтығымен жабдықталған. Камера есігінде ауа саңылауы бар қос шыңдалған шыны бар.
Комбайн комбайны ЗВП-С сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады-10-1.1-03
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Жұмыс режимдері:
- Қызу (30-дан 270°C-қа дейін) - пісіруге, қуыруға, бұқтыруға және шынылауға жарамды
- Бу (100 °C) - буға пісірілген түрлі тағамдарды дайындауға жарамды (диеталық тағам)
- Жылу + Бу (30-дан 270 °C-қа дейін) - қуыруға, қуыруға және жылтыратуға жарамды:
- Қарқынды конвекция кезінде бу мен жылудың үйлесуі арқасында ыдыс-аяқтарды дайындау жылдамдығы айтарлықтай төмендейді
- Тамақтың кебуіне жол берілмейді
- Бастапқы өнімнің салмағын жоғалту барынша азайтылады
- Бір мезгілде және біркелкі қызаруды қамтамасыз етеді
- Жұмыс камерасының жылдам салқындату режимі - жұмыс камерасын қажетті температураға дейін барынша жылдам салқындатуға мүмкіндік береді, бұл бір пісіру режимінен екіншісіне ауысу уақытын айтарлықтай қысқартады
- Қолмен жуу режимі - жұмыс камерасын тез және тиімді жууға мүмкіндік береді - камераның ішкі бетіне арнайы жуғыш затты жағып, белгілі бір уақыт өткеннен кейін оны душ құрылғысымен жуу жеткілікті
Ерекшеліктері:
- Конвекция мен будың әртүрлі комбинацияларын қолдану арқылы әртүрлі тағамдарды бір уақытта дайындауға болады - дәм мен иіс араласпайды
- Камера ішіндегі жоғары жылдамдықты желдеткіштер
- Жылыту желдеткіштердің айналасына орнатылған қыздыру элементтерінің көмегімен жүзеге асырылады
- Температураны электронды бақылау жұмыс камерасындағы температураны 1 ºС дәлдікпен ұстап тұруға мүмкіндік береді
- Камерада булануды бірқалыпты реттеу ылғалдылығы 0-ден 100%-ға дейінгі камерада атмосфераны құруға мүмкіндік береді%
- Электромеханикалық басқару панелі өнімді дайындаудың қажетті параметрлерін жылдам орнатуға мүмкіндік береді: уақыт, температура, бу, желдеткіштің айналу жылдамдығы
- Электрондық температураны бақылау және реттеу
- Алдыңғы панельдегі ағымдағы және камера ішінде орнатылған температураны көрсету
- Мәжбүрлі булау түймесі пісірілген өнімдерді дайындау мүмкіндіктерін кеңейтеді
- Камераның мәжбүрлі салқындату режимі өнімділікті арттырады
- Желдеткіштің айналу жылдамдығының төмендетілген режимі нәзік тәсілді қажет ететін тағамдарды дайындауға мүмкіндік береді
- Желдеткіштің кері режимі камера ішінде біркелкі конвекцияны қамтамасыз етеді
- Орнату диапазоны 20 минуттан 120 минутқа дейінгі таймер - белгіленген уақыттан кейін құрылғының жұмысын автоматты түрде өшіреді, "шексіз жұмыс" күйіне ие
- Душ құрылғысы комбайнды жуу процесін жеңілдетеді
- Су құбыры мен кәрізге қосылу
- Герметикалық жұмыс камерасының төменгі бөлігінде сұйықтықты ағызуға арналған ағызу тесігі бар
- Камераның жарықдиодты жарықтандыруы есік корпусына орнатылған шамның көмегімен пісіру процесін визуалды бақылауды жақсартады
- Есік құлпын құрастыруда "еркін қолдар" қағидасы жүзеге асырылады - есікті қолдың бір қимылымен жабуға және ашуға болады
- Камераның есігі ауа саңылауы бар 2 шыңдалған шыныдан тұрады, бұл қызметкерлердің күйіп қалуын болдырмайды
- Есіктің ішкі әйнегі оңай ашылады, бұл шыныларды екі жағынан тазалау мүмкіндігін қамтамасыз етеді
- Тірек аяқтары еденнің біркелкі еместігін өтеу үшін биіктігі бойынша реттеледі
- Қаптама түрі - стрейч-пленкадағы ағаш тұғырықта
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. су шығыны: 16 л/сағ
- Су құбыры желісіндегі судың қысымы: 200-ден 600 кПА-ға дейін
- Деңгейге бөлінген максималды жүктеме: 5 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1050х958х1950 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- АӨК түйреуіші-20-1.1-03-1 комбайн машинасының ішіне GN 1/1 20 гастрохем сыйымдылығын орналастыру үшін
- Арба АӨК-20-1.1-03-1 комбайн машинасына арналған шпильканы орнату және жылжыту үшін
- Желдеткіш шатыр ЗВП-С-10-1.1-03 есікті ашқан кезде буды кетіру үшін
Назар аударыңыз! Суретте көрсетілген шпилька мен арба жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | РУБИКОН АӨК-20-1,1-03-1 / 8419818000 / 28.93.15.126 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 250 келі |
| Биіктігі | 1795 мм |
| Тереңдігі | 827-ден 890 мм-ге дейін |
| Қуат | 32 кВТ |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 63 мм |
| Қол душысуға қосылутемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | едендік |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 5 151 691 ₸



