
Abat бу конвектоматы ПКА 10-1/1ВМ2
- Бар
- Коды:77854
2 461 676 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat ПКА 10-1/1ВМ2 бу конвектоматы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Жабдық құрылғылардың бірнеше түрін бірден ауыстырады: плита, конвекциялық пеш, қуырғыш, пеш, аударылатын таба, ас пісіретін қазан, ауа қуырғыш және т.б. Комбайн машинасында дайындалған ыдыс-аяқтар барлық пайдалы заттарды сақтайды. Модель жарықтандырумен, оңай алынатын май сүзгісімен, раковинаға арналған душпен және екі қабатты әйнекпен жабдықталған.
Комбайн комбайны Abat ZVV-800 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Корпус пен ішкі әрлеу жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- 110 меншікті бағдарлама (әрқайсысында 4 дайындау кезеңіне дейін)
- 4 жұмыс режимі:
- Конвекция (30-дан 270 °С-қа дейін)
- Бумен конвекция (30-дан 250 °С-қа дейін)
- Қыздыру (30-дан 160 °С-қа дейін)
- Ылғалдылықты реттеу (0-ден 100%-ға дейін)
- Таймер 1 минуттан 10 сағатқа дейін
- Басқару панелі орыс тілінде
- Үш арналы температуралық өлшегіш
- 5 айналу жылдамдығы бар желдеткіш
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Жұмыс режиміне жылдам өтуге арналған автоматика (5 минуттан аспайды)
- БУ режимін қолдана отырып, жартылай автоматты жуу
- Жуғыш құралдардың екі түрі бар раковина - сұйық және қатты таблеткалар
- Дренажды салқындату
- Күйіп қалмас үшін желдетілетін пеш есігі
- Персоналды ыстық будан қорғауға арналған екі жақты есікті ашу механизмі
- Есікті бір қозғалыспен оңай жабуға арналған "қолдарсыз" есікті жабу жүйесі
- Тұмшапештің ішін ағын су астында жууға болады
- Камераны қорғау дәрежесі: IPX5
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 12,5 кВТ
- Әуе тэндерінің саны: 3
- Асқазанға сыйымдылыққа номиналды жүктеме: 3 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | КҚА10-1/1ВМ2 / 110000019265 11000019265 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 180 келі |
| Биіктігі | 1055 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қуат | 15.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Жартылай автоматты қол душымен жуусу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 270 °С |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 2 461 676 ₸







