
Abat бу конвектоматы ПКА 6-1/1ВМ2
- Бар
- Коды:77838
2 230 049 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat ПКА 6-1/1ВМ2 бу конвектоматы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Жабдық құрылғылардың бірнеше түрін бірден ауыстырады: плита, конвекциялық пеш, қуырғыш, пеш, аударылатын таба, ас пісіретін қазан, ауа қуырғыш және т.б. Комбайн машинасында дайындалған ыдыс-аяқтар барлық пайдалы заттарды сақтайды. Модель жарықтандырумен, оңай алынатын май сүзгісімен, раковинаға арналған душпен және екі қабатты әйнекпен жабдықталған.
Корпус пен ішкі әрлеу жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Комбайн комбайны Abat ZVV-800P және ZVV-800 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- 110 меншікті бағдарлама (әрқайсысында 4 дайындау кезеңіне дейін)
- 3 жұмыс режимі:
- Конвекция (270 °С дейін)
- Бу (100 °С дейін)
- Қыздыру (160 °С дейін)
- Ылғалдылықты реттеу (0-ден 100%-ға дейін)
- Таймер 1 минуттан 10 сағатқа дейін
- Басқару панелі орыс тілінде
- Үш арналы температуралық өлшегіш
- 5 айналу жылдамдығы бар желдеткіш
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Жұмыс режиміне жылдам өтуге арналған автоматика (5 минуттан аспайды)
- БУ режимін қолдана отырып, жартылай автоматты жуу
- Жуғыш құралдардың екі түрі бар раковина - сұйық және қатты таблеткалар
- Дренажды салқындату
- Күйіп қалмас үшін желдетілетін пеш есігі
- Персоналды ыстық будан қорғауға арналған екі жақты есікті ашу механизмі
- Есікті бір қозғалыспен оңай жабуға арналған "қолдарсыз" есікті жабу жүйесі
- Тұмшапештің ішін ағын су астында жууға болады
- Камераны қорғау дәрежесі: IPX5
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 9,5 кВТ
- Әуе тэндерінің саны: 3
- Асқазанға сыйымдылыққа номиналды жүктеме: 3 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9.5 кВт |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 840 мм |
| Жалпы биіктігі | 775 мм |
| Салмақ | 110 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | 110000019175 / ПКА6-1/1ВМ2 / ПКА 6-1/1ВМ (2) 11000019175 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Орнату | үстел үсті |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Жартылай автоматты қол душымен жуусу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 270 °С |
| Басқару панелі | электрондық |
- Бағасы: 2 230 049 ₸






