
Abat ПКА 6-2/3П бу конвектоматы
- Бар
- Коды:127111
1 430 680 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat ПКА 6-2/3П бу конвектоматы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Жабдық құрылғылардың бірнеше түрін бірден ауыстырады: плита, конвекциялық пеш, қуырғыш, пеш, аударылатын таба, ас пісіретін қазан, ауа қуырғыш және т.б. Комбайн машинасында дайындалған ыдыс-аяқтар барлық пайдалы заттарды сақтайды. Модель артқы жарықпен, оңай алынбалы май сүзгісімен және екі қабатты әйнек есікпен жабдықталған. Корпус пен ішкі әрлеу жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Шағын габариттік өлшемдерінің арқасында комбайн комбайны кеңістігі шектеулі бөлмелерге жарамды және үстелге немесе тұғырға орналастырылады.
Комбайн комбайны Abat ZVV-750, ZVV-750P және ZVV-700 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- 110 меншікті бағдарлама (әрқайсысында 4 дайындау кезеңіне дейін)
- 5 жұмыс режимі:
- Конвекция (30-дан 270 °С-қа дейін)
- Бу (100 °С)
- Төмен температурадағы бу (30-дан 98 °С-қа дейін)
- Бумен конвекция (30-дан 250 °С-қа дейін)
- Қыздыру (30-дан 160 °С-қа дейін)
- Бу түзуге арналған бу генераторы
- Таймер 1 минуттан 9 сағат 59 минутқа дейін
- Басқару панелі орыс тілінде
- Температуралық өлшегіш
- Реверс функциясы бар желдеткіш
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Жұмыс режиміне жылдам өтуге арналған автоматика (5 минуттан аспайды)
- Конденсатты жинауға арналған кіріктірілген науа
- Күйіп қалмас үшін желдетілетін пеш есігі
- Персоналды ыстық будан қорғауға арналған екі жақты есікті ашу механизмі
- Есікті бір қозғалыспен оңай жабуға арналған "қолдарсыз" есікті жабу жүйесі
- Тұмшапештің ішін ағын су астында жууға болады
- Қуатты аз тұтыну
- Камераны қорғау дәрежесі: IPX5
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 5,2 кВТ
- Әуе тэндерінің саны: 1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000018855 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 98 келі |
| Биіктігі | 735 мм |
| Тереңдігі | 763 мм |
| Қуат | 5.2 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жартылай автоматты жуусу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 270 °С |
| Буды қалыптастыру тәсілі | қазандық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 2/3 (352х325 / 329х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 1 430 680 ₸





