
Бу конвектоматы Abat ПКА 10-1/1ПМ2-01
- Бар
- Коды:95824
3 110 524 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat ПКА 10-1/1ПМ2-01 бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Жабдық құрылғылардың бірнеше түрін бірден ауыстырады: плита, конвекциялық пеш, қуырғыш, пеш, аударылатын таба, ас пісіретін қазан, ауа қуырғыш және т.б. Комбайн машинасында дайындалған ыдыс-аяқтар барлық пайдалы заттарды сақтайды. Модель жарықтандырумен, оңай алынатын май сүзгісімен, раковинаға арналған душпен және екі қабатты әйнекпен жабдықталған.
Корпус пен ішкі әрлеу жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Комбайн комбайны Abat ZVV-800P және ZVV-800 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- 110 меншікті бағдарлама (әрқайсысында 4 дайындау кезеңіне дейін)
- 5 жұмыс режимі:
- Конвекция (270 °С дейін)
- Бу (100 °С дейін)
- Төмен температурадағы бу (35-тен 98 °С-қа дейін)
- Бумен конвекция (35-тен 270 °С-қа дейін)
- Қыздыру (160 °С дейін)
- Бу түзуге арналған бу генераторы
- Ылғалдылықты реттеу (0-ден 100%-ға дейін)
- Таймер 1 минуттан 10 сағатқа дейін
- Басқару панелі орыс тілінде
- Үш арналы температуралық өлшегіш
- 5 айналу жылдамдығы бар желдеткіш
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Жұмыс режиміне жылдам өтуге арналған автоматика (5 минуттан аспайды)
- 3 режимі бар автоматты жуу: жылдам, толық және орташа
- БУ режимін қолданумен жартылай автоматты
- Жуғыш құралдардың екі түрі бар раковина - сұйық және қатты таблеткалар
- Дренажды салқындату
- Күйіп қалмас үшін желдетілетін пеш есігі
- Персоналды ыстық будан қорғауға арналған екі жақты есікті ашу механизмі
- Есікті бір қозғалыспен оңай жабуға арналған "қолдарсыз" есікті жабу жүйесі
- Тұмшапештің ішін ағын су астында жууға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Әуе тэндерінің саны: 3
- Бу генераторының ТЭН саны: 3
- Қолданылатын температураның дәлдігі: ± 1 °С
- "Бу" режиміндегі су шығыны: 6-дан 7 литрге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жуужартылай автоматты жууқол душсу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 270 °С |
| Артикул | АҚ-10-1/ 1 Ш.М2-01 / 110000018918 11000018918 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 200 келі |
| Биіктігі | 1055 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қуат | 12.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | қазандық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 3 110 524 ₸







