
Abat бу конвектоматы ПКА 20-1/1ПМ2
- Бар
- Коды:125209
5 322 305 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat ПКА 20-1/1ПМ2 бу конвектоматы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Жабдық құрылғылардың бірнеше түрін бірден ауыстырады: плита, конвекциялық пеш, қуырғыш, пеш, аударылатын таба, ас пісіретін қазан, ауа қуырғыш және т.б. Комбайн машинасында дайындалған ыдыс-аяқтар барлық пайдалы заттарды сақтайды. Модель артқы жарықпен, оңай алынатын май сүзгісімен, қолмен жууға арналған душпен, кіріктірілген конденсат жинайтын науамен және қос әйнекті есікпен жабдықталған. Корпус пен ішкі әрлеу жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Комбайн комбайны Abat ZVB-900 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Жеткізу жинағына ТП 20-1/1 20 GN 1/1 арналған шпилька-арба кіреді
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Әрқайсысы 4 түрлі кезеңге дейін дайындауға арналған 110 бағдарламаға арналған жад
- 9 жұмыс режимі:
- Конвекция (30-дан 270 °С-қа дейін)
- Бу (30-дан 100 °С-қа дейін)
- Төмен температурадағы бу (35-тен 98 °С-қа дейін)
- Бумен конвекция (30-дан 250 °С-қа дейін)
- Қыздыру (30-дан 160 °С-қа дейін)
- Бу түзуге арналған бу генераторы
- Ылғалдылықты реттеу (0-ден 100%-ға дейін)
- Таймер 1 минуттан 9 сағат 59 минутқа дейін
- Мембраналық пернетақта орыс тілінде
- Көп нүктелі температуралық өлшегіш
- 5 айналу жылдамдығы және реверсі бар желдеткіш
- "Бу" режимін қолдана отырып, жартылай автоматты жуу
- Бойлық жүктеу сонымен қатар GN 1/3 және GN 1/2 қуыстарын пайдалануға мүмкіндік береді
- Күйіп қалмас үшін желдетілетін пеш есігі
- Персоналды ыстық будан қорғауға арналған екі жақты есікті ашу механизмі
- Есікті бір қозғалыспен оңай жабуға арналған "қолдарсыз" есікті жабу жүйесі
- Тұмшапештің ішін ағын су астында жууға болады
- Камераны қорғау дәрежесі: IPX5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПҚА20-1/1ПМ2 11000019445 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 280 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 350 келі |
| Биіктігі | 1780 мм |
| Тереңдігі | 890 мм |
| Қуат | 35 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Жартылай автоматты қол душымен жуусу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 270 °С |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | қазандық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | едендік |
| Ені | 890 мм |
- Бағасы: 5 322 305 ₸






