
Бу конвектоматы Abat ПКА 20-1/1ПМ2-01
- Бар
- Коды:127110
5 692 762 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat ПКА 20-1/1ПМ2-01 бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Жабдық құрылғылардың бірнеше түрін бірден ауыстырады: плита, конвекциялық пеш, қуырғыш, пеш, аударылатын таба, ас пісіретін қазан, ауа қуырғыш және т.б. Комбайн машинасында дайындалған ыдыс-аяқтар барлық пайдалы заттарды сақтайды. Модель жарықтандырумен, оңай алынатын май сүзгісімен, раковинаға арналған душпен және екі қабатты әйнекпен жабдықталған.
Корпус пен ішкі әрлеу жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Комбайн комбайны Abat ZVV-800 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Жеткізу жиынтығына 20 гастроэмкостқа арналған ТП 20-1/1 шпилька-арбасы кіреді.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- 110 меншікті бағдарлама (әрқайсысында 4 дайындау кезеңіне дейін)
- 5 жұмыс режимі:
- Конвекция (30-дан 270 °С-қа дейін)
- Бу (30-дан 100 °С-қа дейін)
- Төмен температурадағы бу (35-тен 98 °С-қа дейін)
- Бумен конвекция (30-дан 250 °С-қа дейін)
- Қыздыру (30-дан 160 °С-қа дейін)
- Бу түзуге арналған бу генераторы
- Ылғалдылықты реттеу (0-ден 100%-ға дейін)
- Таймер 1 минуттан 10 сағатқа дейін
- Басқару панелі орыс тілінде
- Үш арналы температуралық өлшегіш
- 5 айналу жылдамдығы бар желдеткіш
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Жұмыс режиміне жылдам өтуге арналған автоматика (5 минуттан аспайды)
- 6 режимі бар автоматты жуу: жылдам, толық және орташа
- БУ режимін қолданумен жартылай автоматты
- Жуғыш құралдардың екі түрі бар раковина - сұйық және қатты таблеткалар
- Дренажды салқындату
- Күйіп қалмас үшін желдетілетін пеш есігі
- Есіктің ашылатын ішкі әйнегі есіктің әйнектерін 2 жағынан толығымен жууға мүмкіндік береді және пісіру кезінде конденсацияның пайда болуына жол бермейді
- Бойлық тиеу GN 1/2 өлшеміндегі және GN 1/3 өлшеміндегі ойықтарды пайдалануға мүмкіндік береді
- Персоналды ыстық будан қорғауға арналған екі жақты есікті ашу механизмі
- Есікті бір қозғалыспен оңай жабуға арналған "қолдарсыз" есікті жабу жүйесі
- Тұмшапештің ішін ағын су астында жууға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 24 кВТ
- Әуе тэндерінің саны: 8
- Бу генераторының ТЭН саны: 8
- Қолданылатын температураның дәлдігі: ± 1 °С
- "Бу" режиміндегі су шығыны: 8-ден 10 л-ге дейін
- Жуу кезіндегі су шығыны: 30 / 30 / 44 л/сағ
- Жуу режимінде жуғыш заттың шығыны: 170 / 340 / 680 мл
- Шаю режимінде шаю құралының шығыны: 3 мл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жууқолмен душсу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 270 °С |
| Артикул | АҚ-20-1/ 1ПМ2-01 / 11000019444 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 285 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 355 келі |
| Биіктігі | 1780 мм |
| Тереңдігі | 890 мм |
| Қуат | 35 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | қазандық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300мм), ГН 1/2 (325х265 / 300х238мм), ГН 1/3 (325х176 / 300х150мм) |
| Орнату | едендік |
| Ені | 890 мм |
- Бағасы: 5 692 762 ₸









