
Abat ПКА 6-1/1ПП2 бу конвектоматы
- Бар
- Коды:73786
3 592 775 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat ПКА 6-1/1ПН2 бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Жабдық құрылғылардың бірнеше түрін бірден ауыстырады: плита, конвекциялық пеш, қуырғыш, пеш, аударылатын таба, ас пісіретін қазан, ауа қуырғыш және т.б. Комбайн машинасында дайындалған ыдыс-аяқтар барлық пайдалы заттарды сақтайды. Модель жарықтандырумен, оңай алынатын май сүзгісімен, раковинаға арналған душпен және екі қабатты әйнекпен жабдықталған.
Корпус пен ішкі әрлеу жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Комбайн комбайны Abat ZVV-800 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- 120 дайын + 360 меншікті дайындау бағдарламаларына арналған жад
- 9 жұмыс режимі:
- Конвекция (30-дан 270 °С-қа дейін)
- Бу (30 °С)
- Төмен температурадағы бу (30-дан 98 °С-қа дейін)
- Бумен конвекция (30-дан 250 °С-қа дейін)
- Қыздыру (30-дан 250 °С-қа дейін)
- Дәлелдеу (30-дан 60 °С-қа дейін)
- Регенерация (30-дан 60 °С-қа дейін)
- Салқындату (30 °С дейін)
- Көп деңгейлі дайындау (әр деңгей үшін таймер)
- Бу түзуге арналған бу генераторы
- Ылғалдылықты реттеу (0-ден 100%-ға дейін)
- "Дельта Т" режимі өнім ішіндегі температура мен камерадағы температура арасындағы тұрақты айырмашылықты автоматты түрде сақтайды, салмақ пен ылғалдың ең аз жоғалуымен ыдыстарды нәзік пісіруге мүмкіндік береді
- Таймер 1 минуттан 10 сағатқа дейін
- Сенсорлық басқару панелі орыс тілінде
- Үш арналы температуралық өлшегіш
- 5 айналу жылдамдығы бар желдеткіш
- Өзіндік диагностика жүйесі
- Кейінге қалдырылған старт функциясы
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- 3 режимі бар автоматты жуу: жылдам, толық және орташа
- "Бу" режимін қолдана отырып, жартылай автоматты жуу
- Жуғыш құралдардың екі түрі бар раковина - сұйық және қатты таблеткалар
- Дренажды салқындату
- Күйіп қалмас үшін желдетілетін пеш есігі
- Персоналды ыстық будан қорғауға арналған екі жақты есікті ашу механизмі
- Есікті бір қозғалыспен оңай жабуға арналған "қолдарсыз" есікті жабу жүйесі
- Тұмшапештің ішін ағын су астында жууға болады
- USB порты
- Камераны қорғау дәрежесі: IPX5
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 9,5 кВТ
- Әуе тэндерінің саны: 3
- Бу генераторының ТЭН саны: 3
- Қолданылатын температураның дәлдігі: ± 1 °С
- "Бу" режиміндегі су шығыны: 7 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жууқолмен душсу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 270 °С |
| Артикул | КҚА6-1/1ПН2 / 11000007069 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 160 келі |
| Биіктігі | 775 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қуат | 9.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | қазандық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 3 592 775 ₸










