
Abat бу конвектоматы ПКА 6-1/1ПМФ2
- Бар
- Коды:124381
2 847 477 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat ПКА 6-1/1ПМФ2 бу комбайны теңіз кемелерінде, ашық теңіз алаңдарында және жағалау сызықтарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Жабдық құрылғылардың бірнеше түрін бірден ауыстырады: плита, конвекциялық пеш, қуырғыш, пеш, аударылатын таба, ас пісіретін қазан, ауа қуырғыш және т.б. Комбайн машинасында дайындалған ыдыс-аяқтар барлық пайдалы заттарды сақтайды. Модель жарықтандырумен, оңай алынатын май сүзгісімен, раковинаға арналған душпен және екі қабатты әйнекпен жабдықталған.
Корпус пен ішкі әрлеу жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Комбайн комбайны Abat ZVV-800 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- 110 дайындау бағдарламасына арналған жад
- 5 жұмыс режимі:
- Конвекция (270 °С дейін)
- Бу (100 °С дейін)
- Төмен температурадағы бу (35-тен 98 °С-қа дейін)
- Бумен конвекция (35-тен 270 °С-қа дейін)
- Қыздыру (160 °С дейін)
- Бу түзуге арналған бу генераторы
- Ылғалдылықты реттеу (0-ден 100%-ға дейін)
- Таймер 1 минуттан 10 сағатқа дейін
- Басқару панелі орыс тілінде
- Температуралық өлшегіш
- 5 айналу жылдамдығы бар желдеткіш
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- "Бу" режимін қолдана отырып, жартылай автоматты жуу
- Дренажды салқындату
- Күйіп қалмас үшін желдетілетін пеш есігі
- Қосымша желдеткіш электр жабдықтары бар бөлімде тиімді желдетуге ықпал етеді
- Есікті ашық күйде бекіту механизмі және еденге қатты бекіту
- Персоналды ыстық будан қорғауға арналған екі жақты есікті ашу механизмі
- Есікті бір қозғалыспен оңай жабуға арналған "қолдарсыз" есікті жабу жүйесі
- Тұмшапештің ішін ағын су астында жууға болады
- Камераны қорғау дәрежесі: IPX5
- Еденге қатты бекіту мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Әуе тэндерінің саны: 3
- Бу генераторының ТЭН саны: 3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000015964 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 805 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қуат | 9.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Жартылай автоматты қол душымен жуусу құбырына қосылутермоқабылдағышкамбуз жабдығытемпературалық режим | 270 °С |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | қазандық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 2 847 477 ₸



