
Бу конвектоматы Abat ПКА 10-1/1ПМ2 (тот баспайтын. беткі тақта)
- Бар
- Коды:218283
2 594 661 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Abat ПКА10-1/1ПМ2 бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Жабдық құрылғылардың бірнеше түрін бірден ауыстырады: плита, конвекциялық пеш, қуырғыш, пеш, аударылатын таба, ас пісіретін қазан, ауа қуырғыш және т.б. Комбайн машинасында дайындалған ыдыс-аяқтар барлық пайдалы заттарды сақтайды. Модель жарықтандырумен, оңай алынатын май сүзгісімен, раковинаға арналған душпен және екі қабатты әйнекпен жабдықталған.
Қаптаманың беткі панельдері тот баспайтын болаттан, шатыры, бүйір және артқы панельдері сырланған металдан жасалған.
Комбайн комбайны Abat ZVV-800 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- 110 дайындау бағдарламасына арналған жад
- 5 жұмыс режимі:
- Конвекция (270 °С дейін)
- Бу (100 °С дейін)
- Төмен температурадағы бу (35-тен 98 °С-қа дейін)
- Бумен конвекция (35-тен 270 °С-қа дейін)
- Жылыту
- Бу түзуге арналған бу генераторы
- Ылғалдылықты реттеу (0-ден 100%-ға дейін)
- Таймер 1 минуттан 10 сағатқа дейін
- Басқару панелі орыс тілінде
- Үш арналы температуралық өлшегіш
- 5 айналу жылдамдығы бар желдеткіш
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Жұмыс режиміне жылдам өтуге арналған автоматика (5 минуттан аспайды)
- "Бу" режимін қолдана отырып, жартылай автоматты жуу
- Дренажды салқындату
- Күйіп қалмас үшін желдетілетін пеш есігі
- Персоналды ыстық будан қорғауға арналған екі жақты есікті ашу механизмі
- Есікті бір қозғалыспен оңай жабуға арналған "қолдарсыз" есікті жабу жүйесі
- Тұмшапештің ішін ағын су астында жууға болады
- Камераны қорғау дәрежесі: IPX5
Қосымша сипаттамалар:
- Әуе тэндерінің саны: 3
- Бу генераторының ТЭН саны: 3
- Қолданылатын температураның дәлдігі: ± 1 °С
- "Бу" режиміндегі су шығыны: 7 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000035572 / ПКА10-1/1ПМ2 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 145 келі |
| Биіктігі | 1055 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қуат | 12.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Жартылай автоматты қол душымен жуусу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 270 °С |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | қазандық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 2 594 661 ₸






