
Abat бу конвектоматы ПКА 10-1/1ВП2
- Бар
- Коды:153845
3 817 096 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПКА 10-1/1ВП2 бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Жабдық құрылғылардың бірнеше түрін бірден ауыстырады: плита, конвекциялық пеш, қуырғыш, пеш, аударылатын таба, ас пісіретін қазан, ауа қуырғыш және т.б. Комбайн машинасында дайындалған ыдыс-аяқтар барлық пайдалы заттарды сақтайды. Модельде артқы жарық, су төгетін салқындату жүйесі,кіріктірілген конденсат жинайтын науа және қос әйнекті есік бар.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- әрқайсысы 4 пісіру кезеңіне дейін 120 кіріктірілген пісіру бағдарламасы
- Парольмен 360 қосымша дайындау бағдарламасына арналған жад
- 9 жұмыс режимі:
- Конвекция (30-дан 270 °С-қа дейін)
- Бу (30-дан 100 °С-қа дейін)
- Төмен температурадағы бу (35-тен 98 °С-қа дейін)
- Бумен конвекция (30-дан 250 °С-қа дейін)
- Қыздыру (30-дан 160 °С-қа дейін)
- Регенерация (30-дан 60 °С-қа дейін)
- Дәлелдеу (30-дан 60 °С-қа дейін)
- Салқындату (30 °С дейін)
- Көпдеңгейлі дайындау
- Өзіндік диагностика жүйесі
- Кейінге қалдырылған старт функциясы
- "Дельта Т" режимі
- Ылғалдылықты реттеу (0-ден 100%-ға дейін)
- Таймер 1 минуттан 9 сағат 59 минутқа дейін
- 5 айналу жылдамдығы және реверсі бар желдеткіш
- Бойлық жүктеу сонымен қатар GN 1/3 және GN 1/2 қуыстарын пайдалануға мүмкіндік береді
- Күйіп қалмас үшін желдетілетін пеш есігі
- Персоналды ыстық будан қорғауға арналған екі жақты есікті ашу механизмі
- Есікті бір қозғалыспен оңай жабуға арналған "қолдарсыз" есікті жабу жүйесі
- автоматты жуудың 6 режимі
- Камераны қорғау дәрежесі: IPX5
- USB порты
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жууқолмен душсу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 270 °С |
| Артикул | 11000010402 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 1085 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Қуат | 12.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 3 817 096 ₸










