
Abat ПКА 10-1/1ВМ бу конвектоматы
- Бар
- Коды:19743
1 221 705 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПКА 10-1/1ВМ бу конвектоматы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді қуыруға, бумен пісіруге, ағартуға, пісіруге және термиялық өңдеудің басқа түрлеріне арналған. Жабдық құрылғылардың бірнеше түрін бірден ауыстырады: плита, конвекциялық пеш, қуырғыш, пеш, аударылатын таба, ас пісіретін қазан, ауа қуырғыш және т.б. Комбайн машинасында дайындалған ыдыс-аяқтар барлық пайдалы заттарды сақтайды. Модель жарықтандырумен, оңай алынатын май сүзгісімен, жууға арналған душпен және қос әйнекті есікпен жабдықталған.
Корпус пен ішкі әрлеу жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 жұмыс режимі:
- Конвекция (270 °С дейін)
- Бу (100 °С дейін)
- Жылыту
- Будың пайда болуы: камераға ылғалдың инъекциялық инъекциясы
- Ылғалдылықты реттеу (0-ден 100%-ға дейін)
- Таймер 1 минуттан 10 сағатқа дейін
- Басқару панелі орыс тілінде
- Үш арналы температуралық өлшегіш
- 5 айналу жылдамдығы бар желдеткіш
- Камераның аэродинамикасы температураны біркелкі бөлуге мүмкіндік береді
- Жұмыс режиміне жылдам өтуге арналған автоматика (5 минуттан аспайды)
- "Бу" режимін қолдана отырып, жартылай автоматты жуу
- Дренажды салқындату
- Күйіп қалмас үшін желдетілетін пеш есігі
- Персоналды ыстық будан қорғауға арналған екі жақты есікті ашу механизмі
- Есікті бір қозғалыспен оңай жабуға арналған "қолдарсыз" есікті жабу жүйесі
- Тұмшапештің ішін ағын су астында жууға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Әуе тэндерінің саны: 3
- Қолданылатын температураның дәлдігі: ± 1 °С
- Шудың максималды деңгейі: 48 дБ
- Камераны қорғау класы: IPX5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПҚА10-1/1ВМ (110000009793) 2012 жылғы модель |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Биіктігі | 1055 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қуат | 12.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 270 °С |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 1 221 705 ₸



