
KAYMAN ПКЭ-10-И А бу конвектоматы
- Бар
- Коды:247978
2 888 564 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПКЭ-10-И А бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бумен немесе құрғақ жылыту арқылы кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель жұмыс параметрлерін оңай орнатуға мүмкіндік беретін айналмалы тұтқалар мен түймелер жиынтығымен, камераның ішкі жарықдиодты шамымен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Есік қос шыңдалған ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Жұмыс режимдері:
- Қызба (30-дан 270 °C-қа дейін)
- Бу (100 °C)
- Жылу + Бу (30-дан 270 °C-қа дейін)
- Жұмыс камерасының жылдам салқындату режимі
- Қолмен жуу режимі
Ерекшеліктері:
- Электрондық температураны бақылау және реттеу
- Мәжбүрлі конвекция үшін камера ішіндегі жоғары жылдамдықты желдеткіштер
- Жылыту желдеткіштердің айналасына орнатылған қыздыру элементтерінің көмегімен жүзеге асырылады
- буланудың 10 деңгейі (0-ден 100%-ға дейін ылғалдылық)
- Желдеткіш жылдамдығын төмендету түймесі
- Камераға буды мәжбүрлеп беру түймесі
- Камераны мәжбүрлеп салқындату түймесі
- Таймер белгіленген уақыттан кейін құрылғының жұмысын автоматты түрде өшіреді, "шексіз жұмыс" күйіне ие
- Науаларды орнату үшін камераның ішіндегі бағыттағыштарды қайта реттеу қажет
- Сұйықтық қалдықтарын ағызу үшін төменгі жағында ағызу тесігі бар тығыздалған ішкі камера
- Есік тұтқасының бір жүрісті механизмі "бос қолдар" режимін іске асыруға мүмкіндік береді
- Есіктің ішкі әйнегі оңай тазалау үшін ашылады
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейге максималды жүктеме: 5 кг
- Таймерді орнату диапазоны: 10 минуттан 120 минутқа дейін.
- Судың максималды шығыны: 4 л/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 1005х958х1330 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш ЗВВ-03 қолшатыры
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 126 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 155 келі |
| Биіктігі | 1175 мм |
| Тереңдігі | 890 мм |
| Қуат | 18.7 кВТ |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Қол душысуға қосылутемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | әмбебап (GN 1/1, 600x400) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 2 888 564 ₸


