
KAYMAN ПКЭ-20-И А бу конвектоматы
- Бар
- Коды:248404
3 905 837 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПКЭ-20-И А бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бумен және құрғақ жылыту арқылы тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель жұмыс параметрлерін оңай орнатуға мүмкіндік беретін айналмалы тұтқалар мен түймелер жиынтығымен, камераның ішкі жарықдиодты шамымен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Есік қос шыңдалған ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Шпилька арба жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Жұмыс режимдері:
- Қызба (30-дан 270 °C-қа дейін)
- Бу (100 °C)
- Жылу + Бу (30-дан 270 °C-қа дейін)
- Жұмыс камерасының жылдам салқындату режимі
- Қолмен жуу режимі
Ерекшеліктері:
- Электрондық температураны бақылау және реттеу
- Мәжбүрлі конвекция үшін камера ішіндегі жоғары жылдамдықты желдеткіштер
- Жылыту желдеткіштердің айналасына орнатылған қыздыру элементтерінің көмегімен жүзеге асырылады
- буланудың 10 деңгейі (0-ден 100%-ға дейін ылғалдылық)
- Желдеткіш жылдамдығын төмендету түймесі
- Камераға буды мәжбүрлеп беру түймесі
- Камераны мәжбүрлеп салқындату түймесі
- Таймер белгіленген уақыттан кейін құрылғының жұмысын автоматты түрде өшіреді, "шексіз жұмыс" күйіне ие
- Камера шпилька арбасын орнатуға арналған
- Сұйықтық қалдықтарын ағызу үшін төменгі жағында ағызу тесігі бар тығыздалған ішкі камера
- Есік тұтқасының бір жүрісті механизмі "бос қолдар" режимін іске асыруға мүмкіндік береді
- Есіктің ішкі әйнегі оңай тазалау үшін ашылады
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейге максималды жүктеме: 5 кг
- Таймерді орнату диапазоны: 20-дан 120 минутқа дейін.
- Судың максималды шығыны: 16 л/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 1050х958х1950 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Шпилька-сөре ОМ-01-20- Және А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 250 келі |
| Биіктігі | 1795 мм |
| Тереңдігі | 890 мм |
| Қуат | 32 кВТ |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 63 мм |
| Қол душысуға қосылутемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | едендік |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 3 905 837 ₸


