
Radax TURGENEV TR10M0L бу комбайны
- Бар
- Коды:216694
1 684 688 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Radax TURGENEV TR10M0L бу комбайны қонақ үй және мейрамхана бизнесінде, тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең ассортиментін, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель екі қабатты әйнегі бар сол жақ герметикалық жабылатын есікпен және тұтқамен, сондай-ақ айналмалы айналмалы температура реттегіштері бар басқару панелімен және жарықдиодты индикатор шамдарымен жабдықталған. Шынылау шыңдалған шыныдан жасалған.
Комбайн комбайны Radax KG53MWF2 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Режимдер:
- Конвекция
- Бу
- X ECOSYSTEM - су мен буды автономды беру жүйесі
- X DRY - артық ылғалды кетірудің инновациялық жүйесі
- X EQUAL - біркелкі пісіру үшін екі бағытты желдету жүйесін пайдалана отырып, жұмыс камерасындағы ауаны бөлу
- X SAFE - тиімді оқшаулау және жылудан қорғау жүйесі
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- Жарықдиодты камераны жарықтандыру
- Эргономикалық техникалық және эстетикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру температурасының диапазоны:
- Конвекция және X ҚҰРҒАҚ: 30-дан 280 °C-қа дейін
- X ЭКОЖҮЙЕ: 30-дан 260 °C-қа дейін
- Бу: 35-тен 130 ºС-қа дейін
- Сыйымдылығы / науалар арасындағы қашықтық GN 1/1:
- Биіктігі 40 мм: 10 дана / 49 мм
- Биіктігі 65 мм: 6 дана / 69 мм
- Қаптамадағы габариттері: 100х590х1010 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X REVERSE: Жұмыс кеңістігін ыңғайлы және практикалық пайдалану үшін есікті ашудың интеллектуалды жүйесі де солдан оңға қарай
- Цельсий немесе Фаренгейт градустарындағы температураны индикациялау
- Конденсациялық тартпа KG10W
- Астаулар:
- RS5361H30X 300 мм
- RS5361H50S 500 мм 3 науаға арналған қимасы бар GN 2/3
- RS5361H50X 500 мм
- RS5361H80S 800 мм секциясы бар 7 науаға арналған GN 2/3
- RS5361H80X 800 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TR10M0L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі | 932 мм |
| Тереңдігі | 915 мм |
| Қуат | 12.4 кВТ |
| Басқару панелі | механикалық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Су құбырына қосылутемпературалық режим | 30-дан 280 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 40 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 532 мм |
- Бағасы: 1 684 688 ₸


