
Radax TURGENEV TR63M0L бу комбайны
- Бар
- Коды:216690
1 106 768 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Radax TURGENEV TR63M0L бу комбайны қонақ үй және мейрамхана бизнесінде, тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең ассортиментін, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель екі қабатты әйнегі бар сол жақ герметикалық жабылатын есікпен және тұтқамен, сондай-ақ айналмалы айналмалы температура реттегіштері бар басқару панелімен және жарықдиодты индикатор шамдарымен жабдықталған. Шынылау шыңдалған шыныдан жасалған.
Комбайн комбайны Radax KG53MWF2 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Режимдер:
- Конвекция 30-дан 280 °C-қа дейін
- Бу 35-тен 130 ºС-қа дейін
- X ECOSYSTEM: Ылғал мен буды толығымен автономды түрде жеткізуге және олардың оңтайлы деңгейін 30-дан 260 °C-қа дейін ұстап тұруға арналған жаңа буын технологиясы
- X DRY: 30-дан 280 °C-қа дейінгі артық ылғалды кетіруге арналған инновациялық жүйе
- X ТЕҢ: Біркелкі пісіру үшін екі бағытты желдету жүйесі арқылы жұмыс камерасындағы ауаны бөлу
- X SAFE: Оқшаулаудың және жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- Жарықдиодты камераны жарықтандыру
- Эргономикалық техникалық және эстетикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы / науалар арасындағы қашықтық GN 2/3:
- Биіктігі 40 мм: 6 дана / 49 мм
- Биіктігі 65 мм: 4 дана / 69 мм
- Қаптаманың габариттері: 1000х590х1010 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X REVERSE: Тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын тарапты таңдау
- X DOUBLE: Radaх өндірісінің сериялы модельдерін және басқа жабдықтарын ықшам жинақтау, жұмыс кеңістігін, уақытты және энергия шығынын оңтайландыру үшін модульдік үйлесімділік
- Цельсий немесе Фаренгейт градустарындағы температураны индикациялау
- Конденсациялық тартпа KG10W
- Астаулар:
- RS5361H30X 300 мм
- RS5361H50S 500 мм 3 науаға арналған қимасы бар GN 2/3
- RS5361H50X 500 мм
- RS5361H80S 800 мм секциясы бар 7 науаға арналған GN 2/3
- RS5361H80X 800 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TR63M0L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 63 келі |
| Биіктігі | 778 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Қуат | 5.3 кВТ |
| Басқару панелі | механикалық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Су құбырына қосылутемпературалық режим | 30-дан 280 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 40 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 2/3 (352х325 / 329х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 532 мм |
- Бағасы: 1 106 768 ₸


