
Radax ЧЕХОВ CC10M0L бу комбайны
- Бар
- Коды:152457
2 044 850 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax CHEKHOV CC10M0L бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель жарықтандырумен, механикалық басқарумен және сол жақ ашылатын есікпен жабдықталған.
Пеш Radax KG86W сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 280 ºС дейін
- X ECOSYSTEM - жаңа буын технологиясы ылғал мен буды берудің толық дербестігін қамтамасыз етеді, олардың оңтайлы деңгейін 30-дан 230 ºС-қа дейін сақтайды
- Бу 35-тен 130 ºС-қа дейін
- X DRY - артық ылғалды кетірудің инновациялық жүйесі 30-дан 280 ºС-қа дейінгі кез келген тағамды дайындау үшін қажетті ауаны құрғатуды қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- Жұмыс камерасындағы ауаның таралуы X ТЕҢ
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - Герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
- X REVERSE - тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын тарапты таңдау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CC10M0 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 131 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 1268 мм |
| Тереңдігі | 826 мм |
| Қуат | 15.7 кВТ |
| Басқару панелі | механикалық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Су құбырына қосылутемпературалық режим | 30-дан 280 °С-қа дейін |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 867 мм |
- Бағасы: 2 044 850 ₸


