
Radax TL Light TL04DIHS бу конвектоматы
- Бар
- Коды:293981
916 410 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax TL Light TL04DIHS бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модельде сандық басқару панелі және шыңдалған шыныдан жасалған қос әйнекті есік бар.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 270 ºС дейін
- X ECOSYSTEM автономды сумен және бумен жабдықтау жүйесі 90-нан 230°С-қа дейін
- Ылғалды реттеу Digital
Ерекшеліктері:
- Әр бағдарлама үшін 3 пісіру қадамы бар 99 бағдарлама
- Өз рецептіңізді жасау мүмкіндігі
- Су құбыры мен кәрізге қосылу қажеттілігі
- Ылғалдандыру функциясы
- Жұмыс камерасында ауаның таралуы:
- Екі бағытты қайтымды желдеткіш
- X POWER технологиясы
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Технология X PREHEATING
- Жарықтандыру: ГАЛОГЕН
- Оқшаулау және жылудан қорғау жүйесі X SAFE
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TL04DIHS |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 533 мм |
| Тереңдігі | 749 мм |
| Қуат | 6.7 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Су құбырына қосылутемпературалық режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 916 410 ₸


