
Radax ЧЕХОВ CC04M0L бу комбайны
- Бар
- Коды:187867
1 262 411 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax CHEKHOV CC04M0L бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель жарықтандырумен, механикалық басқарумен және сол жақ ашылатын есікпен жабдықталған.
Пеш Radax KG86W сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық әдіспен дайындау
- X ECOSYSTEM - жаңа буын технологиясы ылғал мен буды жеткізудің толық дербестігін қамтамасыз етеді, олардың оңтайлы деңгейін қамтамасыз етеді
- Бу 35-тен 130 ºС-қа дейін
- X DRY - артық ылғалды кетірудің инновациялық жүйесі кез келген тағамды пісіру үшін қажетті ауаны құрғатуды қамтамасыз етеді
Ерекшеліктері:
- Жұмыс камерасындағы ауаның таралуы X ТЕҢ
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - Герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X REVERSE тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын жақтарды таңдау
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CC04M0L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Биіктігі | 772 мм |
| Тереңдігі | 826 мм |
| Қуат | 10.5 кВТ |
| Басқару панелі | механикалық |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Су құбырына қосылутемпературалық режим | 30-дан 280 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм), 600х400 |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 867 мм |
- Бағасы: 1 262 411 ₸


