
Radax TURGENEV TR63DYCL бу комбайны
- Бар
- Коды:216560
1 287 817 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Radax TURGENEV TR63DYCL бу комбайны қонақ үй және мейрамхана бизнесінде, тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең ассортиментін, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель екі қабатты әйнегі бар сол жақ герметикалық жабылатын есікпен және тұтқамен, сондай-ақ функционалдық түймелері бар электронды басқару панелімен және сандық дисплей дисплейлерімен жабдықталған. Шынылау шыңдалған шыныдан жасалған.
Комбайн комбайны Radax KG53MWF2 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Қолмен дайындау:
- Конвекция 30-дан 270 °C-қа дейін
- Бу 35-тен 130 ºС-қа дейін
- X ECOSYSTEM - ылғал мен буды толығымен автономды түрде жеткізуге және олардың оңтайлы деңгейін ұстап тұруға арналған жаңа буын технологиясы
- X DRY - 30-дан 270 °C-қа дейінгі артық ылғалды кетіруге арналған инновациялық жүйе
- Delta T режимі термосенсорды пайдалану арқылы
- Түнгі уақытта автоматты тазалау бағдарламасы
- Автоматты салқындату
- X CLEAN - 3 түрлі қарқындылық режимі бар жуу жүйесі
- 99 бағдарламаға дейін сақтау
- Әр бағдарламаға арналған пісіру циклдары
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Сандық су айдауды реттеу
- X EQUAL - біркелкі пісіру үшін екі бағытты желдету жүйесін пайдалана отырып, жұмыс камерасындағы ауаны бөлу
- X SAFE - тиімді оқшаулау және жылудан қорғау жүйесі
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- Жарықдиодты камераны жарықтандыру
- Эргономикалық техникалық және эстетикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы / науалар арасындағы қашықтық GN 2/3:
- Биіктігі 40 мм: 6 дана / 49 мм
- Биіктігі 65 мм: 4 дана / 69 мм
- Қаптаманың габариттері: 1000х590х1010 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өндірісінің сериялы модельдерін және басқа жабдықтарын ықшам жинақтау, жұмыс кеңістігін, уақытты және энергия шығынын оңтайландыру үшін модульдік үйлесімділік
- X REVERSE - тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын тарапты таңдау
- Конденсациялық тартпа KG10W
- Астаулар:
- RS5361H30X 300 мм
- RS5361H50S 500 мм 3 науаға арналған қимасы бар GN 2/3
- RS5361H50X 500 мм
- RS5361H80S 800 мм секциясы бар 7 науаға арналған GN 2/3
- RS5361H80X 800 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 63 келі |
| Биіктігі | 748 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Қуат | 5.3 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Су құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 40 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 2/3 (352х325 / 329х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 532 мм |
- Бағасы: 1 287 817 ₸


