
Radax CHEKHOV CC06DYCL бу комбайны
- Бар
- Коды:152460
1 631 027 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax ЧЕХОВ CC06DYCL конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель жарықтандырумен, сандық басқарумен және сол жақ ашылатын есікпен жабдықталған.
Пеш Radax KG86W сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 270 ºС дейін
- X ECOSYSTEM автономды сумен және бумен жабдықтау жүйесі
- Бу 35-тен 130 ºС-қа дейін
- X DRY - артық ылғалды кетірудің инновациялық жүйесі 30-дан 270 ºС-қа дейінгі кез келген тағамды дайындау үшін қажетті ауаны құрғатуды қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- әр бағдарлама үшін 4 пісіру қадамы бар 99 бағдарлама
- Жұмыс камерасындағы ауаның таралуы X ТЕҢ
- Сандық су айдауды реттеу
- Түнгі уақытта тамақ әзірлеу мүмкіндігі
- Түнгі уақытта тазалаудың автоматты бағдарламасы
- Автоматты салқындату
- X CLEAN автоматты жуу
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - Герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Көп нүктелі термосенсор X CORE
- Delta T режимінде X CORE термосенсорымен пісіру
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
- X REVERSE - тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын тарапты таңдау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жуусумен жабдықтауға қосутемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Артикул | CC06DYCL |
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Биіктігі | 932 мм |
| Тереңдігі | 826 мм |
| Қуат | 10.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 867 мм |
- Бағасы: 1 631 027 ₸


