
Radax ЧЕХОВ CC06DY0L бу комбайны
- Бар
- Коды:152464
1 631 027 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax CHEKHOV CC06DY0L бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель жарықтандырумен, сандық басқарумен және сол жақ ашылатын есікпен жабдықталған.
Пеш Radax KG86W сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 260 ºС дейін
- X ECOSYSTEM - жаңа буын технологиясы ылғал мен буды берудің толық дербестігін қамтамасыз етеді, олардың оңтайлы деңгейін 30-дан 230 ºС-қа дейін сақтайды
- Бу 35-тен 130 ºС-қа дейін
- X DRY - артық ылғалды кетірудің инновациялық жүйесі 30-дан 260 ºС-қа дейінгі кез келген тағамды дайындау үшін қажетті ауаны құрғатуды қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- әр бағдарлама үшін 4 пісіру қадамы бар 99 бағдарлама
- Жұмыс камерасындағы ауаның таралуы X ТЕҢ
- Сандық су айдауды реттеу
- Түнгі уақытта тамақ әзірлеу мүмкіндігі
- Автоматты салқындату
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - Герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Көп нүктелі термосенсор X CORE
- Delta T режимінде X CORE термосенсорымен пісіру
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
- X REVERSE тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын жақтарды таңдау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CC06DY0L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Биіктігі | 932 мм |
| Тереңдігі | 826 мм |
| Қуат | 10.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Су құбырына қосылутемпературалық режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 867 мм |
- Бағасы: 1 631 027 ₸


