
Radax TOLSTOY TL07DYCL бу комбайны
- Бар
- Коды:152384
1 825 981 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax TOLSTOY TL07DYCL бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель цифрлық басқарумен және сол жақ ашылатын есікпен жабдықталған.
Пеш Radax KG86W сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 270 ºС дейін
- X ECOSYSTEM автономды сумен және бумен жабдықтау жүйесі
- Бу 35-тен 130 ºС-қа дейін
- X DRY 30-дан 270°С-қа дейінгі су мен буды автоматты түрде беру жүйесі
- Delta T режимінде X CORE термосенсорымен пісіру
Ерекшеліктері:
- әр бағдарлама үшін 4 пісіру қадамы бар 99 бағдарлама
- Жұмыс камерасындағы ауаның таралуы X ТЕҢ
- Сандық су айдауды реттеу
- Түнгі уақытта тамақ әзірлеу мүмкіндігі
- Автоматты салқындату
- X CLEAN автоматты жуу
- Түнгі уақытта тазалаудың автоматты бағдарламасы
- Көп нүктелі термосенсор X CORE
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - шыңдалған шыныдан жасалған қос шынылау
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
- Екінші термосенсорға арналған сыртқы қосқыш
- X REVERSE тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын жақтарды таңдау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жуусу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Артикул | TL07DYC |
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Биіктігі | 932 мм |
| Тереңдігі | 826 мм |
| Қуат | 10.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 867 мм |
- Бағасы: 1 825 981 ₸


