
Radax CHEKHOV CC06DGCL өздігінен тазалау жүйесі бар бу комбайны
- Бар
- Коды:228105
2 003 610 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax CHEKHOV CC06DGCL бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель ішкі жарықтандырумен, сандық басқару панелімен және сол жақ ашылатын есікпен жабдықталған.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық әдіспен дайындау
- X ECOSYSTEM - жаңа буын технологиясы ылғал мен буды жеткізудің толық дербестігін қамтамасыз етеді, олардың оңтайлы деңгейін қамтамасыз етеді
- Бу
- X DRY - артық ылғалды кетірудің инновациялық жүйесі кез келген тағамды пісіру үшін қажетті ауаны құрғатуды қамтамасыз етеді
Ерекшеліктері:
- Әр бағдарлама үшін пісіру циклдары бар 100 пісіру бағдарламасы
- Press&Go функциясы ең көп сұранысқа ие 6 рецептіні пайдалануға мүмкіндік береді
- Дәлелдеу функциясы нан-тоқаш өнімдерін бір көлемде дәйекті түрде тексеруге және пісіруге мүмкіндік береді
- X-CLOUD зияткерлік жүйесі:
- Өндірістік процестерді қашықтықтан бақылау және штаттан тыс жағдайлардың туындауының алдын алу мүмкіндігі
- Жабдықты қашықтықтан диагностикалау мүмкіндігі
- Wi-Fi немесе USB порты арқылы деректермен жұмыс істеу
- Жетілдірілген электрлік резисторлар жүйесінің арқасында жылдам қыздыру
- X-Preheating технологиясы алдын ала қыздыру температурасын дәл есептеуге және термиялық соққыны болдырмауға мүмкіндік береді
- Жұмыс камерасындағы ауаның таралуы X ТЕҢ - қайтымды 5 жылдамдықты желдеткіштер
- СК-дисплейдегі мультитаймер
- Сандық су айдауды реттеу
- Түнгі уақытта автоматты түрде пісіру
- Автоматты салқындату
- Түнгі уақытта тазалаудың автоматты бағдарламасы
- X CLEAN - қарқындылығы бойынша әртүрлі 3 режимі бар автоматты жуу
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X REVERSE - тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын тарапты таңдау
- X SAFE - герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қол душы
- X DOUBLE - Radax және Polair жабдықтарын (бу комбайндары, шокты мұздатуға арналған шкафтар, босату камералары және тұғырлар) біріктіруге арналған шешім, бірнеше пісіру фазаларын біріктіруге және бір уақытта басқаруға мүмкіндік береді
Көп нүктелі термосенсор X CORE
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CC06DGCL |
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Биіктігі | 932 мм |
| Тереңдігі | 826 мм |
| Қуат | 10.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Су құбырына қосылутемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400, ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 867 мм |
- Бағасы: 2 003 610 ₸








