
Radax TURGENEV TR10DYCL бу комбайны
- Бар
- Коды:216687
1 952 185 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Radax TURGENEV TR10DYCL бу комбайны қонақ үй және мейрамхана бизнесінде, тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең ассортиментін, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель екі қабатты әйнегі бар сол жақ герметикалық жабылатын есікпен және тұтқамен, сондай-ақ функционалдық түймелері бар электронды басқару панелімен және сандық дисплей дисплейлерімен жабдықталған. Шынылау шыңдалған шыныдан жасалған.
Комбайн комбайны Radax KG53MWF2 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Қолмен дайындау:
- Конвекция
- Бу
- X ECOSYSTEM - ылғал мен буды толығымен автономды түрде жеткізуге және олардың оңтайлы деңгейін ұстап тұруға арналған жаңа буын технологиясы
- X DRY - артық ылғалды кетірудің инновациялық жүйесі
- Delta T режимі термосенсорды пайдалану арқылы
- Арнайы циклдар:
- Түнгі уақытта автоматты тазалау бағдарламасы
- Автоматты салқындату
- X CLEAN - 3 түрлі қарқындылық режимі бар жуу жүйесі
- Автоматты түрде дайындау:
- 99 бағдарламаға дейін сақтау
- әр бағдарлама үшін 4 температуралық цикл
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Сандық су айдауды реттеу
- Цельсий немесе Фаренгейт градустарындағы температураны индикациялау
- X EQUAL - біркелкі пісіру үшін екі бағытты желдету жүйесін пайдалана отырып, жұмыс камерасындағы ауаны бөлу
- X SAFE - тиімді оқшаулау және жылудан қорғау жүйесі
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- Жарықдиодты камераны жарықтандыру
- Эргономикалық техникалық және эстетикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру температурасының диапазоны:
- Конвекция және X ҚҰРҒАҚ: 30-дан 270 °C-қа дейін
- X ЭКОЖҮЙЕ: 30-дан 260 °C-қа дейін
- Бу: 35-тен 130 ºС-қа дейін
- Сыйымдылығы / науалар арасындағы қашықтық GN 1/1:
- Биіктігі 40 мм: 10 дана / 49 мм
- Биіктігі: 65 мм 6 дана / 69 мм
- Қаптаманың габариттері: 100х590х1010 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X REVERSE: Жұмыс кеңістігін ыңғайлы және практикалық пайдалану үшін есікті ашудың интеллектуалды жүйесі де солдан оңға қарай
- Конденсациялық тартпа KG10W
- Астаулар:
- RS5361H30X 300 мм
- RS5361H50S 500 мм 3 науаға арналған қимасы бар GN 2/3
- RS5361H50X 500 мм
- RS5361H80S 800 мм секциясы бар 7 науаға арналған GN 2/3
- RS5361H80X 800 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жуусу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Артикул | TR10DYCL |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі | 932 мм |
| Тереңдігі | 915 мм |
| Қуат | 12.4 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 40 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 532 мм |
- Бағасы: 1 952 185 ₸



