
Radax TOLSTOY TL07DGCL бу комбайны
- Бар
- Коды:228065
2 216 020 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax TOLSTOY TL07DGCL бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель ішкі жарықтандырумен, сандық басқару панелімен және сол жақ ашылатын есікпен жабдықталған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық әдіспен дайындау
- X ECOSYSTEM - су мен буды автономды беру жүйесі
- Бу
- X DRY - артық ылғалды кетірудің инновациялық жүйесі кез келген тағамды пісіру үшін қажетті ауаны құрғатуды қамтамасыз етеді
- Delta T режимінде X CORE термосенсорымен пісіру
Ерекшеліктері:
- Әр бағдарлама үшін пісіру циклдары бар 100 пісіру бағдарламасы
- Press&Go функциясы ең көп сұранысқа ие 6 рецептіні пайдалануға мүмкіндік береді
- X-CLOUD зияткерлік жүйесі:
- Өндірістік процестерді қашықтықтан бақылау және штаттан тыс жағдайлардың туындауының алдын алу мүмкіндігі
- Жабдықты қашықтықтан диагностикалау мүмкіндігі
- Wi-Fi немесе USB порты арқылы деректермен жұмыс істеу
- Жетілдірілген электрлік резисторлар жүйесінің арқасында жылдам қыздыру
- X-Preheating технологиясы алдын ала қыздыру температурасын дәл есептеуге және термиялық соққыны болдырмауға мүмкіндік береді
- Жұмыс камерасындағы ауаның таралуы X ТЕҢ - қайтымды 5 жылдамдықты желдеткіштер
- СК-дисплейдегі мультитаймер
- Сандық су айдауды реттеу
- Түнгі уақытта автоматты түрде пісіру
- Автоматты салқындату
- Түнгі уақытта тазалаудың автоматты бағдарламасы
- X CLEAN - қарқындылығы бойынша әртүрлі 3 режимі бар автоматты жуу
- Көп нүктелі термосенсор X CORE
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X REVERSE - тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын тарапты таңдау
- X SAFE - герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қол душы
- X DOUBLE - Radax және Polair жабдықтарын (бу комбайндары, шокты мұздатуға арналған шкафтар, босату камералары және тұғырлар) біріктіруге арналған шешім, бірнеше пісіру фазаларын біріктіруге және бір уақытта басқаруға мүмкіндік береді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жуусу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Артикул | TL07DGCL |
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Биіктігі | 932 мм |
| Тереңдігі | 826 мм |
| Қуат | 10.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 867 мм |
- Бағасы: 2 216 020 ₸









