
Radax TOLSTOY TL12DY0L бу комбайны
- Бар
- Коды:152376
2 252 664 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax TOLSTOY TL12DY0L бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель жарықтандырумен, сандық басқарумен және сол жақ ашылатын есікпен жабдықталған.
Пеш Radax KG86W сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 270 ºС дейін
- X ECOSYSTEM автономды сумен және бумен жабдықтау жүйесі
- Бу 35-тен 130 ºС-қа дейін
- X Dry30-дан 270°С-қа дейінгі су мен буды автоматты түрде беру жүйесі
- Delta T режимінде X CORE термосенсорымен пісіру
Ерекшеліктері:
- 99 бағдарламаға дейін сақтау
- Әр бағдарламаға арналған пісіру циклдары
- Жұмыс камерасындағы ауаның таралуы X ТЕҢ
- Сандық су айдауды реттеу
- Түнгі уақытта тамақ әзірлеу мүмкіндігі
- Автоматты салқындату
- Көп нүктелі термосенсор X CORE
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - Герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
- Екінші термосенсорға арналған сыртқы қосқыш
- X REVERSE тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын жақтарды таңдау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TL12DY0 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 131 келі |
| Биіктігі | 1268 мм |
| Тереңдігі | 826 мм |
| Қуат | 15.7 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Су құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 867 мм |
- Бағасы: 2 252 664 ₸


