
Radax TOLSTOY TL05DY0L бу комбайны
- Бар
- Коды:152394
1 632 203 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax TOLSTOY TL05DY0L бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель цифрлық басқарумен және сол жақ ашылатын есікпен жабдықталған.
Пеш Radax KG86W сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 270 ºС дейін
- X ECOSYSTEM - су мен буды автономды беру жүйесі
- Бу
- X DRY - 30-дан 270 ºС-қа дейінгі су мен буды автоматты түрде беру жүйесі
- Delta T режимінде X CORE термосенсорымен пісіру
Ерекшеліктері:
- әр бағдарлама үшін 4 пісіру қадамы бар 99 бағдарлама
- Жұмыс камерасындағы ауаның таралуы X ТЕҢ
- Сандық су айдауды реттеу
- Түнгі уақытта тамақ әзірлеу мүмкіндігі
- Автоматты салқындату
- Көп нүктелі термосенсор X CORE
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - Герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
- X REVERSE - тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын тарапты таңдау
- Екінші термосенсорға арналған сыртқы қосқыш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TL05DY0L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Биіктігі | 772 мм |
| Тереңдігі | 826 мм |
| Қуат | 10.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Су құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 867 мм |
- Бағасы: 1 632 203 ₸


