
Radax TURGENEV TR10DY0L бу комбайны
- Бар
- Коды:216689
1 952 185 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Radax TURGENEV TR10DY0L бу комбайны қонақ үй және мейрамхана бизнесінде, тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең ассортиментін, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель екі қабатты әйнегі бар сол жақ герметикалық жабылатын есікпен және тұтқамен, сондай-ақ функционалдық түймелері бар электронды басқару панелімен және сандық дисплей дисплейлерімен жабдықталған. Шынылау шыңдалған шыныдан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Комбайн комбайны Radax KG53MWF2 сорғыш қолшатырымен бірге қолданылады.
Ерекшеліктері:
- Қолмен дайындау:
- Конвекция 30-дан 270 °C-қа дейін
- Бу 35-тен 130 ºС-қа дейін
- X ECOSYSTEM автономды сумен және бумен жабдықтау жүйесі
- X DRY 30-дан 270 °C-қа дейінгі артық ылғалды кетіруге арналған инновациялық жүйе
- Delta T режимі термосенсорды пайдалану арқылы
- Автоматты салқындату:
- 99 бағдарламаға дейін сақтау
- әр бағдарлама үшін 4 температуралық цикл
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Сандық су айдауды реттеу
- X EQUAL - біркелкі пісіру үшін екі бағытты желдету жүйесін пайдалана отырып, жұмыс камерасындағы ауаны бөлу
- X SAFE - тиімді оқшаулау және жылудан қорғау жүйесі
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- Жарықдиодты камераны жарықтандыру
- Эргономикалық техникалық және эстетикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы / науалар арасындағы қашықтық GN 1/1:
- Биіктігі 40 мм: 10 дана / 49 мм
- Биіктігі 65 мм: 6 дана / 69 мм
- Қаптаманың габариттері: 100х590х1010 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X REVERSE тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын жақтарды таңдау
- X DOUBLE: Radaх өндірісінің сериялы модельдерін және басқа жабдықтарын ықшам жинақтау, жұмыс кеңістігін, уақытты және энергия шығынын оңтайландыру үшін модульдік үйлесімділік
- Конденсациялық тартпа KG10W
- Астаулар:
- RS5361H30X 300 мм
- RS5361H50S 500 мм 3 науаға арналған қимасы бар GN 2/3
- RS5361H50X 500 мм
- RS5361H80S 800 мм секциясы бар 7 науаға арналған GN 2/3
- RS5361H80X 800 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TR10DY0L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі | 932 мм |
| Тереңдігі | 915 мм |
| Қуат | 12.4 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Су құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 40 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 532 мм |
- Бағасы: 1 952 185 ₸



