
Radax TURGENEV TR06DGCL өздігінен тазалау жүйесі бар бу комбайны
- Бар
- Коды:327843
1 877 224 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Radax TURGENEV TR06DGCL бу комбайны қонақ үй және мейрамхана бизнесінде, тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең ассортиментін, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модельде екі қабатты әйнегі бар сол жақ герметикалық жабылатын есік және тұтқасы, сондай-ақ ең көп қолданылатын рецепттер үшін 6 жылдам түймесі бар электронды басқару панелі бар. Есіктегі қарау терезесі шыңдалған шыныдан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Қолмен дайындау:
- Конвекция 30-дан 270 °C-қа дейін
- Бу 35-тен 130 ºС-қа дейін
- X ECOSYSTEM автономды сумен және бумен жабдықтау жүйесі
- X DRY 30-дан 270 °C-қа дейінгі артық ылғалды кетіруге арналған инновациялық жүйе
- Delta T режимі термосенсорды пайдалану арқылы
- X-CLOUD цифрлық басқару технологиясы: жабдықтың жұмысын қашықтан бақылауды ұйымдастыру, Wi-Fi немесе USB арқылы рецепттерді жүктеу
- Бір уақытта әртүрлі деңгейлерде бірнеше тағамның дайындалуын бақылауға мүмкіндік беретін мультитаймер
- Әрқайсысында дайындаудың 6 кезеңінен тұратын 100-ге дейін бағдарламаны сақтау
- желдеткіштің 5 жылдамдығы
- Автоматты салқындату
- Түнгі уақытта тамақ әзірлеу
- Түнгі уақытта автоматты тазалау бағдарламасы
- X CLEAN - 3 түрлі қарқындылық режимі бар жуу жүйесі
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Сандық су айдауды реттеу
- X EQUAL - біркелкі пісіру үшін екі бағытты желдету жүйесін пайдалана отырып, жұмыс камерасындағы ауаны бөлу
- X SAFE - шыңдалған шыныдан жасалған қос шынының арқасында тиімді оқшаулау және термиялық қорғаныс жүйесі
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- Жарықдиодты камераны жарықтандыру
- Эргономикалық техникалық және эстетикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 6x GN 1/1 тереңдігі 40 мм / 4x GN 1/1 тереңдігі 65 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X REVERSE тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын жақтарды таңдау
- X DOUBLE: Radaх өндірісінің сериялы модельдерін және басқа жабдықтарын ықшам жинақтау, жұмыс кеңістігін, уақытты және энергия шығынын оңтайландыру үшін модульдік үйлесімділік
- Бесік RS5360H3X
- Бесік RS5360H5S
- Бесік RS5360H5X
- Бесік RS5360H8S
- Бесік RS5360H8X
- Қолшатыр KG53MWF2
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жуусу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 117 келі |
| Биіктігі | 748 мм |
| Тереңдігі | 915 мм |
| Қуат | 6.3 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 40 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 532 мм |
- Бағасы: 1 877 224 ₸



