
Radax TOLSTOY TL12M0R бу комбайны
- Бар
- Коды:232632
1 948 663 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax TOLSTOY TL12M0R бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель жарықтандырумен, механикалық басқарумен және оң жақ ашылатын есікпен жабдықталған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық пісіру 30-дан 280 ºС дейін
- X ECOSYSTEM автономды сумен және бумен жабдықтау жүйесі
- Бу 35-тен 130 ºС-қа дейін
- X DRY 30-дан 280°С-қа дейінгі су мен буды автоматты түрде беру жүйесі
Ерекшеліктері:
- Жұмыс камерасындағы ауаның таралуы X ТЕҢ
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Температураны өлшеу бірлігі °C
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X SAFE - Герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
- X REVERSE тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын жақтарды таңдау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TL12M0R |
| Салмағы (қаптамасыз) | 131 келі |
| Биіктігі | 1268 мм |
| Тереңдігі | 826 мм |
| Қуат | 15.7 кВТ |
| Басқару панелі | механикалық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Су құбырына қосылутемпературалық режим | 30-дан 280 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 867 мм |
- Бағасы: 1 948 663 ₸



