
Radax CHEKHOV CC10DGDL бу комбайнының қол жуғышы+душ
- Бар
- Коды:228104
2 112 796 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax CHEKHOV CC10DGDL бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель ішкі жарықтандырумен, сандық басқару панелімен және сол жақ ашылатын есікпен жабдықталған.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Дайындау режимдері:
- Конвекциялық әдіспен дайындау
- X ECOSYSTEM - жаңа буын технологиясы ылғал мен буды жеткізудің толық дербестігін қамтамасыз етеді, олардың оңтайлы деңгейін қамтамасыз етеді
- Бу
- X DRY - артық ылғалды кетірудің инновациялық жүйесі кез келген тағамды пісіру үшін қажетті ауаны құрғатуды қамтамасыз етеді
Ерекшеліктері:
- Әр бағдарлама үшін пісіру циклдары бар 100 пісіру бағдарламасы
- Press&Go функциясы ең көп сұранысқа ие 6 рецептіні пайдалануға мүмкіндік береді
- Дәлелдеу функциясы нан-тоқаш өнімдерін бір көлемде дәйекті түрде тексеруге және пісіруге мүмкіндік береді
- X-CLOUD зияткерлік жүйесі:
- Өндірістік процестерді қашықтықтан бақылау және штаттан тыс жағдайлардың туындауының алдын алу мүмкіндігі
- Жабдықты қашықтықтан диагностикалау мүмкіндігі
- Wi-Fi немесе USB порты арқылы деректермен жұмыс істеу
- Жетілдірілген электрлік резисторлар жүйесінің арқасында жылдам қыздыру
- X-Preheating технологиясы алдын ала қыздыру температурасын дәл есептеуге және термиялық соққыны болдырмауға мүмкіндік береді
- Жұмыс камерасындағы ауаның таралуы X ТЕҢ - қайтымды 5 жылдамдықты желдеткіштер
- СК-дисплейдегі мультитаймер
- Сандық су айдауды реттеу
- Түнгі уақытта автоматты түрде пісіру
- Автоматты салқындату
- Өшірілгенге дейін жұмысты жалғастыру режимі
- Ішкі шыныны жеңіл тазалау жүйесі
- X REVERSE - тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын тарапты таңдау
- X SAFE - герметикалығының және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында оқшаулау мен жылудан қорғаудың тиімді жүйесі
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radax және Polair жабдықтарын (бу комбайндары, шокты мұздатуға арналған шкафтар, босату камералары және тұғырлар) біріктіруге арналған шешім, бірнеше пісіру фазаларын біріктіруге және бір уақытта басқаруға мүмкіндік береді
Көп нүктелі термосенсор X CORE
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CC10DGDL |
| Салмағы (қаптамасыз) | 131 келі |
| Биіктігі | 1268 мм |
| Тереңдігі | 826 мм |
| Қуат | 15.7 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Қол душысуға қосылутемпературалық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм), 600х400 |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 867 мм |
- Бағасы: 2 112 796 ₸







