
Radax BLOK BL10DGCLU бу комбайны
- Бар
- Коды:349434
2 774 438 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax BLOK BL10DGCLU бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модельде 7 дюймдік экраны және көп нүктелі термиялық сенсоры бар X-Cloud басқару панелі бар. Қос есік шыңдалған шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 250 бағдарлама
- 100 бағдарламадан тұратын 2,4 дюймдік интеллектуалды СКД дисплей, оның 6-ын "таңдаулылар" ретінде теңшеуге болады.
- Жетілдірілген ультра жоғары қуатты, төмен қуатты электрлік резистор жүйесі: рекордтық жылдам қыздыру уақыты
- Алдын ала қыздыру температурасын дәл есептеу және термиялық соққыны болдырмау мүмкіндігі
- Интеллектуалды екі бағытты желдеткіш жүйесі
- Эксклюзивті ауаны рециркуляциялау жүйесі
- Ылғал мен буды берудің толық дербестігі
- Артық ылғалды кетірудің және ауаны құрғатудың инновациялық жүйесі
- Қарқындылығы бойынша әртүрлі 3 режимді жуу жүйесі
- Бағанға орнату мүмкіндігі
- Ауыстырылатын есік
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды температура: 260 °C
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- X DOUBLE - Radaх өнімдерінен әртүрлі жабдықтарды орнату кезінде уақытты, шығындарды және энергияны оңтайландыру
- X REVERSE тапсырысты орналастыру кезінде ашылатын жақтарды таңдау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жуутерма сыйымдылығықуаттылық | 15.8 кВТ |
| Артикул | BL10DGCLU |
| Салмағы (қаптамасыз) | 135 келі |
| Биіктігі | 1170 мм |
| Тереңдігі | 916 мм |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | пісірме табақтар 600х400 |
| Орнату | едендік |
| Ені | 987 мм |
- Бағасы: 2 774 438 ₸


