
ПКЭ/10Г Grill Master бу конвектоматы
- Бар
- Коды:116015
2 230 422 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ПКЕ/10Г бу конвектоматы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель 3 қыздыру элементімен, 3 кері желдеткішпен, камераның артқы жарығымен, қос ыстыққа төзімді әйнегі бар есікпен және душпен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 600х400 мм өлшемді 3 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- 4 жұмыс режимі
- Температураны автоматты түрде ұстап тұру
- Буды автоматты және қолмен қосу
- Қосарланған булау жүйесі (бу генераторы + инъекциялық бүрку)
- Есікті 2 кезеңмен қауіпсіз ашу
- Ашылатын ішкі әйнек
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Конвекция режимі: 16 кВТ
- Бу-конвекция режимі: 16 кВТ
- Бу режимі: 6 кВТ
- Камераның ішкі өлшемдері: 698х480х834 мм
- Камераның көлемі: 280 л
- Қаптамадағы габариттері: 1166х957х1360 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22103 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 1113 мм |
| Тереңдігі | 867 мм |
| Қуат | 6-дан 16 кВТ-қа дейін |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | әмбебап (GN 1/1, 600x400) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 1076 мм |
- Бағасы: 2 230 422 ₸


