
Пароконвектомат Grill Master ПКЭИ/6
- Бар
- Коды:336661
2 000 388 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ПКЭИ/6 бу конвектоматы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель қауіпсіз тегіс ашылуы бар топсалы есікпен, электромеханикалық басқару панелімен, реверсі бар 2 қуатты желдеткішпен және душ қондырғысымен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, есіктегі қондырма - ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне су құбырына қосылу кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жұмыс режимдері: конвекция, бу конвекциясы және қолмен жұмыс режиміндегі бу
- Ылғалдылықты реттеу
- Есіктегі қос әйнек, ашылатын ішкі әйнек
- Есіктен конденсатты шығару жүйесі
- Автоматты және қолмен бумен ылғалдандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның сыйымдылығы: 6 GN1/1 (325х530 мм) немесе 6 науа 400х600 мм
- Конвекция және бу-конвекция режиміндегі қуат: 10,8 кВТ
- Ылғалдылықты реттеу: 0-ден 100-ге дейін%
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22106 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Биіктігі | 886 мм |
| Тереңдігі | 832 мм |
| Қуат | 10.8 кВТ |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Қол душысуға қосылутемпературалық режим | +50-ден +320 °С-қа дейін |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | әмбебап (GN 1/1, 600x400) |
| Ені | 960 мм |
- Бағасы: 2 000 388 ₸



