
Газды бу конвектоматы OZTI OKFG 202 (20хGN2/1)
- Бар
- Коды:339975
5 896 484 ₸
- +7 (702) 313-84-55
OZTI OKFG 202 газды бу комбайны тағамдардың кең ассортиментін дайындауға, өнімдерді термиялық өңдеуге, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, сондай-ақ қонақ үй индустриясында, тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамырды дәлелдеуге арналған. Модель бұралмалы тұтқасы бар оң жақ топсалы есігі бар камерамен, айналмалы қосқыштары бар электромеханикалық басқару панелімен, жарықдиодты индикаторлармен және сандық дисплеймен жабдықталған. Корпус, камераның ішкі қаптамасы және желдеткіш жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, есіктің әйнегі ыстыққа төзімді шыңдалған шыныдан жасалған.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Басқару панелі:
- Тағам дайындау функцияларын орнату бөлімі
- бумен немесе бусыз пісіру режимін таңдаған кезде камераны салқындату үшін 4 жақты айналмалы қосқыш
- Бу беруді реттегіш
- Бумен пісіру
- Конвекция
- Үздіксіз пісіру
- Дайындау ұзақтығын реттеу
- Камераны салқындату
- Пісірудің барлық функцияларын өшіру
- Температураны реттеу секциясы
- Жарықтандыруды қосу және өшіру
- Қалпына келтіру түймесі
- Температураның сандық индикаторы
- Қуат индикаторы
- Жылыту жүйесінің индикаторы
- Қозғалтқыштың шамадан тыс жүктелу индикаторы
- Қызып кету индикаторы
- Теллді біркелкі тарату үшін кіріктірілген желдеткіш
- Оттықты автоматты түрде жағу
- Сақтандырғыш газ клапаны
- Қызып кетуден қорғауға арналған сақтандырғыш термостат
- Есік ашылған кезде автоматты түрде өшеді
- Процесті визуалды бақылау және энергияны үнемдеу үшін қос мөлдір көрінетін есік әйнектері
- Жылу шығынын азайту үшін камераның тиімді жылу оқшаулауы және есіктің силиконды тығыздағышы
- Камераның ішкі жарықтандыруы
- Магистральды және сұйытылған баллонды газбен жұмыс істеу мүмкіндігі
- Монтаждау бетінің кедір-бұдырлығын өтеу үшін биіктігі реттелетін сырғымайтын тіректер
- Есіктің ішкі бетін тазалаудың қарапайымдылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірудің максималды температурасы: 280 °С
- Буды ылғалдандыруды реттеу қадамы: 20%
- Пісірудің берілген ұзақтығын реттеу қадамы: 1 мин.
- Тұтынылатын электр қуаты: 0,8 кВТ
- Максималды жылу қуаты: 40 кВТ
- Қосылыстардың диаметрі:
- Суды қосу: 3/4"
- Газды қосу: 3/4"
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7890.20G21.03 / OKFG 202 |
| Биіктігі | 2011 мм |
| Тереңдігі | 944 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Су құбырына қосылутемпературалық режим | 0-ден 280 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 68 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 2/1 (646х530 / 620х530 мм) |
| Орнату | едендік |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 5 896 484 ₸


