
OZTI COMBI OKFE 101 C бу конвектоматы
- Бар
- Коды:314995
7 888 637 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI COMBI OKFE 101 C комбайн комбайны тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды басқару панелімен, термиялық сенсормен және галогендік жарықтандырумен қорғалған. Камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, сыртқы жабыны тот баспайтын болаттан жасалған AISI 430.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Дайындау режимдері:
- Біріктірілген режим (конвекция+бу) 25-280 °C
- Ыстық ауа (конвекция) 25-280 °C
- Бу 25-130 °C
Ерекшеліктері:
- Камераны алдын ала қыздыру функциясы
- Жүктеудің әрбір деңгейін жеке бақылай отырып, аралас жүктеулер үшін интеллектуалды дайындау функциясы
- 7 тазалау бағдарламасы: бу генераторын тазалау (қазандық, T9, аралық, таблеткасыз, жылдам, орташа, қарқынды
- Есіктегі тығыздағыш: жылудың жоғалуын болдырмайды
- Камераны жылдам салқындату функциясы
- желдеткіштің 5 жылдамдығы
- Температура мен уақыт сенсорлық экранда көрсетіледі
- 50 сақталған рецепт, 1000-нан астам рецепт сақталуы мүмкін
- Рецептті көшіру және бағдарламалық құралды жүктеп алу функциясы
- USB порты
- тағам дайындауға арналған 8 сатылы бағдарлама
- Қауіпсіз екі сатылы есікті құлыптау жүйесі
- Тазалау туралы ескертулер
- Ақаулар туралы ескерту жүйесі
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы ішкі көлемі: 0,24 м3
- Сумен жабдықтау құбыры: 3/4 "
- Судың қысымы: 1,5-тен 4 барға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1008х896х1089 мм
Назар аударыңыз! Тұғыр бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жуусу құбырына қосылутермощуптемпературалық режим | 25-тен 280 °С-қа дейін |
| Артикул | 7890.C1.10E11.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 171 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 1089 мм |
| Тереңдігі | 1088 мм |
| Қуат | 19 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 63 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | қазандық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 896 мм |
- Бағасы: 7 888 637 ₸



