
UNOX XV 393 бу конвектоматы
- Бар
- Коды:60903
1 659 385 ₸
- +7 (702) 313-84-55
ChefLux Manual сериялы UNOX XV 393 бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель галогендік шамдар арқылы жарықтандырумен және C-тәрізді бағыттағыштармен жабдықталған. Алынбалы ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Бұрыштары дөңгеленген камера AISI 304 тот баспайтын болаттан, бағыттағыштары тот баспайтын болаттан, есік топсалары беріктігі жоғары өздігінен майланатын технополимерден, есік құлпы көміртекті талшықтан жасалған.
Жабдық сумен жабдықтау желісіне (3/4"клапан) қосылған болуы керек.
Жеткізу көлеміне 4 пластик ұстағыш, су құбырына қосылуға арналған жинақ (сумен жабдықтау шлангісі, механикалық сүзгі және 3/4 қайтарылмайтын клапан) және "Стартер жинағы" (8 бұранда, кілт, конустық су төгетін қақпақ және жапсырма) кіреді. . Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Пісіру режимдері:
- Конвекция: 30-дан 260 °C-қа дейін
- Конвекция + бу: 48-ден 260 °C-қа дейін
- Алдын ала қыздыру (максималды температура): 260 °С
Камерада ауаның таралуы:
- AIR.Plus технологиясы:
- Қайтымды қозғалысы бар желдеткіштер
- 2 ауа ағындарының жылдамдығы
Камерадағы климатты басқару:
- DRY.Plus технологиясы: оператор орнатқан камерадан ылғалдылықты жылдам жою
- STEAM.Maxi™ технологиясы: камераға ылғалдылықты қолмен беру
Жылу оқшаулау және қауіпсіздік:
- Protek.SAFE™ технологиясы: жұмыс кезінде максималды тиімділік пен қауіпсіздік (пештің сыртқы беті мен есік әйнегі қызбайды)
Патенттелген есік:
- 60°-120°-180° позицияларында есіктің ерікті түрде ашылуын бұғаттау
- Есіктің ашылу бағытын өзгерту
Көмекші функциялар:
- Пісірудің қалдық уақытын визуализациялау
- "INF" пешінің үздіксіз жұмысы
Техникалық бөлшектер:
- Басқару панелі Manual
- Қауіпсіздік үшін температураны шектегіш
- Жеңіл салмақ - инновациялық материалдарды қолдану арқасында сенімді конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақытын реттеу: 0-ден 120 минутқа дейін
- Бу беруді реттеу: 0-ден 100-ге дейін %
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың максималды электр өткізгіштігі: 150 мкС/см
- Қосылатын судың максималды кермектігі: 7 °f
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 45 мм
- Артынан, минимум: 70 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- XHC 003 сүзгі жүйесінің жинағы (ауыстырылатын XHC 004 картриджі)
- Астаулар:
- XR 168 XR 727 бағыттағыштарын орнату мүмкіндігімен
- XR260
- Иіссуға арналған құрылғылар:
- XC 208
- XC 208 SR
- Түйреуіш арба:
- XCV 4001
- XCV 1001
- XUC001-DRU орнату жинағы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XV393 Manual ChefLux сериясы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 68 келі |
| Биіктігі | 772 мм |
| Тереңдігі | 773 мм |
| Қуат | 7.1 кВТ |
| Басқару панелі | механикалық |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Су құбырына қосылутемпературалық режим | 80-нен 260 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 67 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 1 659 385 ₸



