
UNOX XEVC-1011-EZRM бу комбайны
- Бар
- Коды:126059
3 783 564 ₸
- +7 (702) 313-84-55
CHEFTOP MIND сериялы UNOX XEVC-1011-EZRM бу комбайны.Maps™ ZERO қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель есікке кіріктірілген жарықдиодты жарықдиодты шаммен және тісті ойықтары бар C-тәрізді бағыттағыштармен жабдықталған. Ішкі ашылатын әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Бұрыштары дөңгеленген камера AISI 304 тот баспайтын болаттан, бағыттаушы рельстер профильді болаттан, есік құлпы беріктігі жоғары өздігінен майланатын технополимерден, есік тұтқасының ішкі істікшесі көміртекті талшықтан жасалған.
Жабдық сумен жабдықтау желісіне (3/4"клапан) қосылған болуы керек.
Жеткізу көлеміне 4 пластик ұстағыш, су құбырына қосылуға арналған жинақ (сумен жабдықтау шлангісі, механикалық сүзгі және 3/4 қайтарылмайтын клапан) және "Стартер жинағы" (8 бұранда, кілт және жапсырма) кіреді. Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Пісіру режимдері:
- Конвекция: 30-дан 260 °C-қа дейін
- Конвекция + бу: 35-тен 260 °C-қа дейін, БУ.Maxi 30-дан 90-ға дейін%
- Конвекция + бу: 48-ден 260 °C-қа дейін, БУ.Maxi 10-нан 20-ға дейін%
- Бу: 48-ден 130 °C-қа дейін, БУ.Maxi 100%
- Температура датчигімен пісіру
Қосымша функциялар және пісіруді автоматты бағдарламалау:
- пісірудің 3 қадамы
- 12 алдын ала орнатылған бағдарламалар
- 99 сақталатын бағдарламалар
Камерада ауаның таралуы:
- AIR.Plus™ технологиясы: 2 желдеткіш жылдамдығы және бірнеше қайтымды желдеткіштер
Камерадағы климатты басқару:
- DRY.Maxi™ технологиясы: мінсіз консистенцияны, түс пен қытырлақтықты алу үшін пісіру камерасынан ылғалды тез кетіру
- STEAM.Maxi™ технологиясы: 35 °C температурада қаныққан бу шығару және энергия мен суды үнемдеумен бірге пісірудің жоғары тиімділігін қамтамасыз ету
Жылу оқшаулау және қауіпсіздік:
- Есікті екі рет әйнектеу
Есікті ашу:
- 60°-120°-180° позицияларында есіктің ерікті түрде ашылуын бұғаттау
Көмекші функциялар:
- Пісірудің қалдық уақытын визуализациялау
- "HOLD" жылу шкафының режимі
- "INF" пешінің үздіксіз жұмысы
Техникалық бөлшектер:
- MIND сенсорлық басқару тақтасы.Maps™ ZERO
- Ақаулар мен ақаулардың өзін-өзі диагностикалау жүйесі
- Қауіпсіздік үшін температураны шектегіш
- Есік ашық болса да, ағызу және тұрақты ағызу жүйесіне қосылған сұйықтықты жинауға арналған ыдыс
- Өнімділігі жоғары дөңгелек қыздыру элементтері
- Есіктің контактілі сенсоры
- Жеңіл салмақ - инновациялық материалдарды қолдану арқасында сенімді конструкция
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Термосенсор XEC 004
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEVHC-CF21
- XEVHC-CF11
- XEVHC-HC11
- XEVHC-HC21
- Сүзгі-жүйе жинағы:
- XHC 003 (ауыстырылатын картридж XHC 004)
- XUC140 (ауыстырылатын картридж XUC141)
- Астаулар:
- XWVRC-0011-М
- XWVEC‑0811
- XWVRC‑0011‑F
- XWVRC‑0011‑L
- XWVRC‑0711‑H
- XWVRC‑0711‑UH
- Термоқап XUC031
- Арба-шпилька XWVYC-0021
- Бағыттауыштар XWVLC-0721-H
- Түтін генераторы-түтін үйі XUC 090
- Қондыру жинағы:
- XEAQC‑00E2‑E
- XEVQC‑0011‑E
- XUC012 дөңгелектер жинағы
- Жуғыш зат:
- DB1016A0
- DB1076A0
- DB 1015
- Хош иістендіргіш құрылғы HC 001
- XUC020 сұйықтықты жинау жүйесі
- Ethernet желісіне қосылуға арналған кабель XEC001
Үйлесімділік:
- Жылу шкафы XEVSC-0711-CRM
Бейне
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 100 келі |
| Биіктігі | 1010 мм |
| Тереңдігі | 783 мм |
| Қуат | 18.5 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Су құбырына қосылутемпературалық режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 67 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 3 783 564 ₸



