
UNOX XEVC-0511-EZLM бу комбайны
- Бар
- Коды:360142
2 396 587 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CHEFTOP MIND сериялы UNOX XEVC-0511-EZLM бу комбайны.Maps™ COUNTERTOP ZERO қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды дайындаудың стандартты процестеріне арналған. Модельде 7 сегментті экраны бар нөлдік сенсорлық басқару панелі, оң жақтағы топсалар, сол жақ есік және есікке біріктірілген жарықдиодты шам бар. Камера бұрыштары дөңгеленген AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, есік терезесі қос шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 99 бағдарламаға дейін
- Пісірудің 3 қадамына дейін
- Бумен пісіру, қуыру және қызарту
- STEAM.Plus бумен пісіруге және лезде ылғалдылықты жасауға арналған
- AIR.Plus пештің камерасындағы жылуды біркелкі және жылдам пісіру үшін таратуға арналған, бірнеше қайтымды желдеткіштерден және 2 реттелетін жылдамдықтан тұрады
- DRY.Plus: пісіру камерасынан ылғалды жылдам кетіру
- Аударылып кетуден қорғау жүйесі бар табаларға арналған тұғыр
- Есікке кіріктірілген және есік ашық болса да жұмыс істейтін тамшы жинағыш жүйесі
- 2 жылдамдықты желдеткіш жүйесі және өнімділігі жоғары сақиналы қыздыру элементтері
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бейтарап шкаф
- Стенд
- Жүйе QUICK.Жүк және арбалар
- Cooking Essentials арнайы табалар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 675 мм |
| Тереңдігі | 783 мм |
| Қуат | 7 кВТ |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 67 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | +30-дан +260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 2 396 587 ₸



