
UNOX XEVC-0711-EZLM бу комбайнының оң жағындағы ілмектер
- Бар
- Коды:325988
3 039 406 ₸
- +7 (702) 313-84-55
UNOX XEVC-0711-EZLM бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель буға төзімді MIND сенсорлық басқару панелімен жабдықталған.IPX5 суға төзімділік сертификаты және есікке кіріктірілген жарықдиодты жұмыс камерасы бар Maps™ ZERO. Жұмыс камерасы беріктігі жоғары AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, пісіру парақтарына арналған бағыттағыштар тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Пісіру режимдері:
- 30-дан 260 °C-қа дейінгі температурада конвекция
- STEAM.PLUS технологиясымен 48-ден 260 °C-қа дейінгі температурада ылғалды конвекция
- 260 °C дейін алдын ала қыздыру
Қосымша функциялар және пісіруді автоматты бағдарламалау:
- 99 бағдарламаға арналған кіріктірілген жад
- 12 жылдам пісіру бағдарламасы
- әр бағдарламада пісірудің 3 қадамы
- Нақты рецептке нөмір беру мүмкіндігі
Камерада ауаның таралуы:
- AIR.Plus: пеш ішіндегі ауаның оңтайлы таралуы
- қайтымды айналу мүмкіндігі бар 2 желдеткіш
- 2 бағдарламаланатын желдеткіш жылдамдығы
Камерадағы климатты басқару:
- DRY.Plus: қытырлақ қыртысты жасау және дайын тағамдарға қызару қосу үшін артық ылғалды кетіру
- STEAM.Plus: пештегі ылғалдылықтың мінсіз деңгейін қамтамасыз ету
- 20-40-60-80-100 қадамымен бу шығару%
Жылу оқшаулау және қауіпсіздік:
- Protek.SAFE: сапалы жылу оқшаулау және максималды қауіпсіздік
Қуатты ысырап етпеу үшін есікті ашқан кезде желдеткіш қозғалтқышының тежелуі
Есікті ашу:
- Солдан оңға
- Өздігінен майланатын ілмектер 3 қалыпта бекітіледі: 60°, 120° және 180°
Техникалық бөлшектер:
- Желдеткіштердің айналасындағы жоғары тиімді қыздыру элементтері
- MAXI.LINK: пештерді бірінің үстіне бірін орнату мүмкіндігі
- Есік ашық болса да, тұрақты су төгетін есіктегі сыйымды алынбалы су жинайтын резервуар
- Пісірме табақтарды оңай тиеу және түсіру үшін С-тәрізді профильді сырғымалар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 843 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Қуат | 11.7-ден 260 кВТ-қа дейін |
| Басқару панелі | электромеханикалық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Жартылай автоматты жуусумен жабдықтауға қосутемпературалық режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 67 мм |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 3 039 406 ₸


