
UNOX XEBC-04EU-EPLM бу комбайны
- Бар
- Коды:320311
3 202 203 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEBC-04EU-EPLM бу комбайны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель MASTER сенсорлық басқару панелімен жабдықталған.Touch, LED артқы жарығы, WI-FI модулі және қайтымды желдеткіштері бар. Камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, есік үш қабатты екі қабатты терезеден жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Режимдер:
- Конвекция: 30-дан 260 °C-қа дейін
- Конвекция + бу: 35-тен 260 °C-қа дейін, бу 30-дан 90-ға дейін%
- Конвекция + ылғалдандыру: 48-ден 260°C-қа дейін, бу 10-нан 20-ға дейін%
- Бу: 48-ден 130 °C-қа дейін, бу 100%
- Құрғақ ауа: 30-дан 260 °С-қа дейін, буды бұру DRY.Maxi 10-нан 100-ге дейін%
- Delta Т: MULTI.Point өлшеуішпен дайындау
Ерекшеліктері:
- Бағдарламаларды жадта құру және сақтау мүмкіндігі (бағдарламаларға арналған 384 ұяшық)
- Mind Maps технологиясы: пісіру бағдарламаларын графиктер түрінде сақтау
- CHEFUNOX: тағамдарды автоматты түрде таңдаумен
- MULTI.TIME: әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған 10 таймерге арналған
- MISE.EN.PLACE: бірнеше тағамды дайындаудың аяқталуын синхрондау үшін
- ADAPTIVE.Cooking: пештің жүктелу деңгейіне, пісіру процесіне байланысты оңтайландыру
- AIR.Maxi: қайтымды қозғалысы, 4 айналу жылдамдығы және 4 жартылай статикалық режимі бар бірнеше желдеткіштер
- Rotor.KLEAN: 4 бағдарламасы бар автоматты жуу жүйесі
- Өзіндік диагностика жүйесі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жуутерма сыйымдылығықуаттылық | 10.6 кВТ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 107 келі |
| Биіктігі | 675 мм |
| Тереңдігі | 967 мм |
| Басқару панелі | электрондық |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Буды қалыптастыру тәсілі | инжектор |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 3 202 203 ₸


